999 rezultate për

teknikut

I morën jetën teknikut të kondicionerit, pse u vetëdorëzuan dy vëllezërit? Albano Kusi, njëri nga dy vëllezërit e akuzuar për vrasjen e teknikut të kondicionerëve Indrit Çelaj në gusht të këtij v
I mori jetën teknikut të kondicionerëve, vetëdorëzohet në polici autori Albano Kusi, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e teknikut të kondicionerit në Tiranë është vetëdorëzuar në pol
I morën jetën teknikut të kondicionerit, vetëdorezohet në polici një prej vëllezërve Kusi Avokati ka dorëzuar në Polici një nga autorët e vrasjes së teknikut të kondicionerëve. Bëhet fjalë për Griseldo Kusin, i
Mane tregon "sekretin" e teknikut gjerman: Klop është si një baba për ne Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klop, njihet për afrimitetin me futbollistët e tij. Ka qenë sulmuesi Sadio Mane i cili
Stoli kuqezi, Duka takohet me ish-trajnerin e Milanit dhe Juventusit Pas shkarkimit të Christian Panuccit, Federata Shqiptare e Futbollit vijon kërkimet për një emër të denjë si pasues të t
Ngujimi i studentëve vazhdon, protestës i bashkohet një tjetër fakultet Rezistenca e studentëve vijon akoma. Prej 5 ditësh ata janë ngujuar në fakultetet e Drejtësisë, Ekonomikut, Arkitektu
Rama "dredhon" me përgjigjet, studentët e Politeknikut shpërthejnë në protesta (VIDEO) Edi Rama, pasditen e sotme po zhvillon një takim me studentët e Univeristetit Politeknik. Fjalën në fillim e ka marr
Pas Ekonomikut, studentët i vënë shiritin Politeknikut dhe Drejtësisë Pas Ekonomikut, të cilit studentët i kanë vënë drynin, ata kanë mbyllur edhe Politeknikun dhe gjithashtu Fakultetin e Dr
Senati Akademik i Politeknikut mbështet kërkesat e studentëve Senati Akademik i Universitetit Politeknik të Tiranës përmes një deklarate, ka mbështetur protestën e studentëve.
"Nuk mund të jesh student i tyre!" Pas FSHN, dalin emrat e pedagogëve të Politeknikut (FOTO LAJM) Studentët vijojnë me protestën e tyre, pavarësisht tentativave të qeverisë për të negociuar me ta. Ata duken të vend
Plisat: Largohu Panucci Pas pësimit të golit të katërt nga Skocia, i gjithë stadiumi filloi të bërtiste në kor, ku “Plisat” dhe tifogrupe të tje
Në fije të perit, ndeshjet përcaktuese për fatet e teknikut të Barças Skuadra e Barcelonës është në një mini krizë rezultatesh. Në dt sfidat e fundit, katalanasit kanë shpërdoruar 5 pikë. Ka
Juventus i përgatit shkarkimin Allegrit Dy humbje finallesh të një pas njëshme. Një parasezon i tmerrshëm pas një merkatoje me emra cilësorë. Mesa duket ditë
Mbappe ia çon dëm Wengerit 13 milje udhëtim Arsen Wenger udhëtoi nga Londra në Francë për të diskutuar nga pranë me francezin Mbappe. Mbas takimit Wenger ka dalë
Pranga teknikut të firmës së ndërtimit, dëmtoi basenin e Osumit Tekniku i një firme ndërtimi është vënë në pranga, pasi ka dëmtuar basenin e Osumit. Kanë qënë agjentët e policisë së Be
Bronzetti: Me 99 % trajneri i Realit do të jetë ... Agjenti italian Ernesto Bronzetti është mëse i bindur për trajnerin e ri të Realit të Madridit. Sipas tij strategu i "ga
Ja 10 objektivat e merkatos së Interit (FOTO LAJM) Drejtuesit e Interit vazhdojnë punën për përforcimin e skuadrës gjatë merkatos së verës. Paraqitja e dobët gjatë këtij s
Ancelotti te Italia? Ja përgjigja e teknikut të Real Madrid Carlo Ancelotti dhe Kombëtarja italiane, një dashuri që herët a vonë do të konkretizohet. Tekniku i Real Madrid ka folur
Pellegrini në pikëpyetje, "Citiziens" duan Ancelottin Sipas asaj që shkruan sot e përditshmja britanike "Telegraph", pankina e Manuel Pellegrinit nuk është solide. Distanca m
Van Gaal, 200 milionë për 3 yje të Serie A (FOTO LAJM) Manchester United përgatitet për merkaton e verës. Sipas "Daily Express", "Djajtë e Kuq" kanë në dispozicion 150 milionë