999 rezultate për

teknikun

Vrau teknikun e kondicionerit, dërgohet për gjykim Griseldo Kusi Gjykata e Tiranës ka dërguar për gjykim të pandehurin Griseldo Kusi, i akuzuar për vrasjen e Indrit Çela në gusht të 201
Shkarkohet Sarri? Angelli takim urgjent me teknikun Juventusi është një moment delikat, në kulmin e sezonit skuadra e drejtuar nga Sarri nuk po jep garanci dhe drejtuesit e
ZYRTARE/ West Ham bëhet me trajner të ri, firmos me ish-teknikun e Manchester United (VIDEO) David Moyes është emëruar trajner i West Ham. Skocezi ka westnënshkruar një marrëveshje 18-mujore dhe ndeshja e tij e pa
Kush do ta zëvendësojë Kovac? Dalin 3 emra "Big" Niko Kovac u shkarkua pak çaste më parë nga skuadra e Bayern Munchen dhe klubi gjerman ka nisur menjëherë punën për të g
Panucci niset për në Romë dhe ka një urim për shqiptarët Kristian Panuçi tashmë është larguar edhe nga Shqipëria. Humbja 0-2 përballë Turqisë mbrëmjen e djeshme ka rezultuar fat
Vajza u plagos pas rënies së ashensorit, arrestohet tekniku Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në një pallat në zonën e "Don Boskos" ku ashensori i pallatit është s
Piatek tek Milan, Higuain tek Chelsea Nëse tek Milani kanë gjithçka gati për ditën e nesërme, që do të jetë dita e Krzysztof Piatek, nga ana tjetër, edhe në L
Low e la jashtë kombëtares, Ter Stegen nxjerr “blof” teknikun gjerman Lajmi për mungesën e Ter Stegen dhe Jerome Boateng në listën e kombëtares gjermane ishte befasi për të gjithë. Trajn
Perez gjen pasuein e Lopetegui Rezultatet e dobëta dhe mungesa e golit në pesë ndeshje radhazi duket se kanë vendosur në presion të madh trajnerin e Re
Menjëherë pas eliminimit të turpshëm, tifozët ‘masakrojnë’ teknikun Joachim Low (FOTO LAJM) Eliminimi i Gjermanisë ka shkaktuar një “tërmet” në rrjetet sociale, të cilat janë të pamëshirshme ndaj skuadrës së Joac
Rrëfehet atentatori ndaj Gjokës: Ja pse e godita teknikun Nehat Fojleta ishte një prej atentatorëve, të cilët tentuan të sulmonin me thikë teknikun e Vllazisë, Ernest Gjioka. Pas
Dormund shkarkon Peter Bosz dhe emëron teknikun e ri, ja kush është ai U desh që të kalonin 70 ditë pa fitore në Bundesligë, që drejtuesit e Borusias së Dortmundit të vendosin shkarkimin e tr
Dukumentari për Benzeman nxjerr në pah marrdhënjen e tij me teknikun Zidane Benzema në dollapin e tij në Valdebebas mban një poster të Zidanes. Në nëj dokumentar nga Canal+, Benzema i prezanton me
Milan humb besimin tek Montella, kontakton me teknikun portugez Vincezo Montella duket se i ka ditët e numëruara në postin e trajnerit të Milanit. Kjo e fundit pësoi humbje para shikue
Reali i Madridit vendos të largojë Gareth Bale Gareth Bale person non grata tek Reali i Madridit. I transferuar me shumë bujë në radhët e klubit Los Blancos, tashmë m
Legjenda e Bayernit: Guardiola ishte gjëja më e bukur që i ka ndodhur Bayernit Guardiola është një nga trajnerët të cilët i dhuruan më së shumti spektakël botës së futbollit. Kudo që ka shkelur ka lë
Wenger shpreson të marrë talentin madrilen Arsenali dëshiron të nënshkruajë me yllin e Real Madrid Marcos Llorente. Lojtari gjithashtu është pëlqyer edhe nga S
Messi nga Japonia flet për teknikun Valverde Lionel Messi foli për Ernesto Valverde gjatë ngjarjeve promovuese të FC Barcelona në Japoni. "Unë jam duke parë para
Gianni De Biasi drejt një "mandati" të tretë? Përpos presionit për kualifikimin, FSHF ndodhet edhe përballë pyetjes nëse trajneri Gianni De Biasi duhet që të vazhdojë
Galliani në Empoli për 3 emra (FOTO LAJM) Bashkë me zërat që flasin për një shitje të Milanit nga ana e Silvio Berluconit, në shtëpinë kuqezi po punohet edhe për