tekniku

Perez gjen pasuein e Lopetegui Rezultatet e dobëta dhe mungesa e golit në pesë ndeshje radhazi duket se kanë vendosur në presion të madh trajnerin e Re
Bayerni në krizë të thellë, trajneri në prag të shkarkimit Skuadra e Bayernit vazhdon serinë e rezultateve negative. Bavarezët u mposhtën nga skuadra e Borusia Monchengladbach me
Në fije të perit, ndeshjet përcaktuese për fatet e teknikut të Barças Skuadra e Barcelonës është në një mini krizë rezultatesh. Në dt sfidat e fundit, katalanasit kanë shpërdoruar 5 pikë. Ka
Zidane mund të marrë drejtimin e këtij klubit italian Qëndrimi i Eusebio Di Francescos po vihet në dyshim të skuadra e Romës pas rezultateve zhgënjyese në këto javë të para t
Interi kërkon fitoren e parë kundër Torino-s Interi e ka nisur jo në mënyrën me të mirë të mundshme kmapionatin italian, ku para një jave pësojë një humbje dramatik
Modriç tek Inter? Spalleti konfirmon lajmin: Ja çfarë ka thënë tekniku zikaltër Modriç tek Inter është prej ditësh lajmi kryesor në arenës e sportit. Pas fitores me Lyon Luçiano Spalletti ka folur
Kjo video e Mourinhos do t'ju shkrijë se qeshuri (VIDEO) Jemi mësuar që Jose Mourinho ta shohim si pretagonist kryesor në mediat sportive për veprimet dhe deklaratat që ai bën.
Menjëherë pas eliminimit të turpshëm, tifozët ‘masakrojnë’ teknikun Joachim Low (FOTO LAJM) Eliminimi i Gjermanisë ka shkaktuar një “tërmet” në rrjetet sociale, të cilat janë të pamëshirshme ndaj skuadrës së Joac
Përfundon pjesa e parë, barazim pa gola mes Meksikës dhe Suedisë (VIDEO) Ka përfunduar pjesa e parë mes Meksikës dhe Suedisë në "Central Stadium". Të dyja skuadrat patën disa raste të arta,
Tekniku i Gjermanisë, tregon sekretin e përmbysjes Gjermania ka arritur të fitojë në minutat e fundit ndaj Suedisë me rezultat 2-1. Pas kësaj ndeshje me shumë emocione
Tekniku i Gjermanisë i rikthehet zakonit të vjetër (VIDEO) Trajneri i Gjermanisë, Joakim Low, njihet për veset e tij të këqia duke prekur hundët apo vendet intime të tij. Dhe p
Tekniku i Islandës: E padrejtë të caktojë dikë për të ndalur Messin Islanda është për hërë të parë në historin e futbollit në një kompeticion kaq të madh si Botërori, dhe fati deshi që të
Tekniku i Argjentinës zbulon formulën për të mundur Islandën Dita e tretë e Botërorit pritet të sjelli shumë surpriza, ku si supersfida e grupit D, shihet ndeshja midis Argjentinës
Tekniku i Egjiptit tregon pikën e fortë të skuadrës Ditën e sotme pritet të luhet ndeshja hapëse e Botërorit "Rusia 2018" ku vendi pritës do të luaj kundër Arabisë Saudite.
Panucci "përjashton" Ansi Agollin nga Kombëtarja Tekniku i Shqipërsë, Christian Panucci ka lënë të kuptohet se kapiteni, Agolli nuk do të jetë më pjesë e Kombëtares.
Tekniku Laudrup konfirmon kontaktet me Real Madrid Real Madrid pas largimit të befasishëm të Zinedine Zidane është vënë në lëvizje për të gjetur zëvendësuesin e tij. Në
Tekniku i Anglisë bën kërkesën e çuditshme për ndeshjen tjetër Tekniku i Anglisë , Gareth Southgate ka bërë një kërkesë të çuditshme për ndeshjen e rradhëz kundër Costa Rica-s më 7 q
Tekniku i Belgjikës tregon pse la jashtë Nainggolanin Pas publikimit të listës me emrat e futbollistëve që do të luajnë me Kombëtaren e Belgjikës në këtë Botëror, kritika të
Panucci i premton një vend Gurit dhe tregon arsyen pse nënshkruan me Cassettin Përfaqësuesja shqiptare është gati ëpr nisjen nga 0 metrajner Christian Panuccin që si synimin kryesorë ka ndryshimin e
Plagosja e minatorit, arrestohet inxhinieri dhe tekniku në Bulqizë Policia ka vënë në pranga inxhinierin dhe teknikun e minierës në Bulqizë ku u plagos një minator. Të arrestuarit jan