999 rezultate për

tekniku

Emery paralajmëron Realin për ndeshjen e kthimit: Unë jam i lumtur me të mitë Emery u ka kërkuar tifozëve që të mbështesin ekipin ashtu siç do bënin përpara një ndeshje ndaj Marseille. Paris Saint-G
Zidane e ka vendosur formacionin titullar dhe zëvendësimet që do të bëhen Në rast se dikush kishte ndonjë dyshim, Zidane ishte përgjegjësi për t’u siguruar se kush do të luajë ndaj PSG-së, pas n
Guardiola: Sane është afër rekuperimit Leroy Sane i cili u lëndua para dy javë nga një dëmtim shumë i rrezikshëm, që për të mund të ishte fatal, dhe tekniku i
Zidane largon spekullimet rreth të ardhmes së Iscos Raportimeve të fundit se Zidane deshiron ta shesë Iscon, iu është përgjigjur vetë tekniku madrilen duke thënë se deshiro
Fundi i sezonit përshëndet Zidanen me Realit, tekniku i ri vjen me revolucion Presidenti i Realit, Florentino Perez ka vendosur që në fund të sezonit të shkarkojë Zidanen. Sipas “Mundo Deportivo”
Tekniku i Shkëndijës i bindur: Titulli synimi jonë (VIDEO) Një muaj përgatitje gjatë pazuës dimërore, me Shkëndijën e Tetovës që mbyll edhe minifazën e zhvilluar në Antalia. Trajn
Unai Emery ka një mesazh ndaj UEFA-s për çështjen e arbitrimit në Bernabeu Trajneri i Paris Saint Germain, Unai Emery, siguroi që lojtarët e tij akoma nuk e kanë në mendje përballjen ndaj Real Ma
Emery nuk e llogarit pengesë Realin: Këtë vit fitojmë Champiosin Unai Emery, trajner i PSG, është intervistuar nga Jorge Valdano në beIN Sports. Tekniku Spanjoll ka folur për aktualitet
Tekniku bavarez vlerëson shpirtin gjerman të ekipit Bavarezët triumfuan me rezultat 4-2 kundër Hoffeinheimit, megjithëse këta të fundit ishin në epërsi prej dy golash. P
Zidane heq dorë nga Benzema, i drejtohet Perezit më sill njërin nga këto dy Duket se më në fund edhe tekniku Zinedine Zidane është dorëzuar për Karim Benzeman. Pas shumë mbështetjeve publike, m
Profecia e Di Francescos, Juvnetusi humb nga goli i Dzekos Kërkon një Romë të vendosur në Torino tekniku Eusebio Di Francesco, i cili përgatiet për sfidën e luftuar me bardhezinjt
Trajneri i mrekullive shpreh keqardhjen që kampionati po ndalet Para një javë 5-0 kundër Parizanit dhe sot 1-2 kundër Kukësit. Epo Luftëtari e mbyllme kaq për këtë vit,njëmbyllje më e
Milinkoviç pas humbjes mallkon stadiumin "Zeqir Ymeri" Tekniku i Kukësit, Milinkoviç pas humbjes me Luftëtarin e ndjen dridhjen e stolit të tij teksa presioni sa vjen dhe shto
Dormund shkarkon Peter Bosz dhe emëron teknikun e ri, ja kush është ai U desh që të kalonin 70 ditë pa fitore në Bundesligë, që drejtuesit e Borusias së Dortmundit të vendosin shkarkimin e tr
Zidane përgatit ekipin për Botërorin e Klubeve, ja lista e lojtarëve të ftuar Nuk ka ndryshime në listën e Real Madridit për përballjen e ndeshjes gjysmëfinale në botërorin e klubeve. Zidane ka ftua
Gatuzo tregon emocionet që e kanë pushtuar para debutimit: Nuk e di a do të fle sonte Ka ardhur koha që Gatuzo është koha të debutojë në Serie A, me stolin e Milanit. Ai do të debutojë në ndeshjen ndaj B
Conte trajner i Italisë? Tekniku përgjigjet vetë Ish-trajneri i Juventusit është përmendur si emër i mundshëm për ta zëvendësuar të shkarkuarin Giampiero Ventura, por ky
Dukumentari për Benzeman nxjerr në pah marrdhënjen e tij me teknikun Zidane Benzema në dollapin e tij në Valdebebas mban një poster të Zidanes. Në nëj dokumentar nga Canal+, Benzema i prezanton me
Tek cili futbollist duhet të shpresojë Itallia nëse dëshiron Botërorin? Kombëtarja italiane duhet t’i tregojë botës së futbollit se jo rastësisht ka mbi super katër Kupa Bote. Ndaj Suedisë në
Ventura tregon respekt për Suedinë dhe i tregon atë që do shkojë në Rusi Trajneri i Italisë, Giampiero Ventura ka dalë në konferencën e zakonshme për shtyp para sfidës ndaj Suedisë, e vlefshme