999 rezultate për

teknike

Faton Topalli: Gjasat për qeveri teknike janë zero Deputeti i Kuvendit të Koso0vës nga radhët e PSD-së, Faton Topalli është shprehur i bindur se Kuvendi do të shpërndahet
Ekspertja e seksit: Ju tregon "recetën" që meshkujt të zgjasin sa më tepër Ekspertja e seksit, Nadia Bokody, po ndan një teknikë, e cila do t’i bëjë meshkujt të zgjasin tetë herë më gjatë në shtr
Zyrtare: "Perla" e Messit përballë Liverpool zgjidhet goli më i bukur në Champions (FOTO & VIDEO) Goli i Lionel Messit nga gjuajtja e lirë kundër Liverpoolit është votuar si goli më i mirë i këtij edicioni të Ligës së
42 janë arrestuar në protestën e djeshme 42 janë arrestuar e 17 të tjerë janë lënë në gjendje të lirë. Ky është bilanci i protestës së djeshme të opozitës në reg
Protesta e opozitës, reagon ambasada e SHBA-së: Përdorimi i mjeteve piroteknike është i papranueshëm Ambasada Amerikane ka reaguar për protestën e opozitës dhe konfrontimin me forcat e rendit, ndaj të cilëve u hodhën mjet
Vazhdojnë tensionet, policia hedh gaz lotsjellës Policia largon protestuesit me uje me presin dhe gaz lotsjelles. Vazhdon të jetë e tensionuar situata para godinës së
Nga sot rritet pagesa e Kontrollit Teknik për automjetet në Kosovë Nga 1 qershori, të gjitha veturat në vend, përveç kontrolleve teknike, duhet të bëjnë edhe matjen e gazrave që lirojnë.
Ish-zv.kryeministrja padit Ramën në Gjykatë, kjo është arsyeja Ish zv.kryeministrja teknike e PD-së Ledina Mandia ka paditur në gjykatë kryeministrin Edi Rama. Ajo për disa muaj,
Mbaron mbledhja teknike, Allegri me ndryshime në formacion? Massimiliano Allegri, trajneri i Juventusit, ka zgjedhur formacionin me skemën 4-3-3, por sipas "Sky", ndryshimi i orëve
Fuga: Pa Republikën e re, do endemi si minj në çark! Nga Artan Fuga Pa Republikën e re, do endemi si minj në çark! ———- Katër gjëra megjithatë rrekem t’i kuptoj por n
Një qytet i tërë në Kosovë mbetet pa ujë të pijshëm Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” sh.a. njofton konsumatorët e qytetit të Podujevës se, që nga ora 10.00 e m
Fabregas: Mund të jem ngadalësuar, por teknikën nuk e kam humbur kurrë Cesc Fabregas beson se cilësia e tij teknike nuk është zvogëluar edhe nëse ai ka filluar të humbasë “mprehtësinë” me kal
Shifra alarmante në Maqedoni, mbi 60 persona u lënduan Festa e Vitit të Ri për 24 qytetarë ka përfunduar në Klinikën e Toksikologjisë, të cilët janë pranuar në gjendje të alko
Si të shkëlqeni mbrëmjen e sotme? Mësoni teknikën e veçantë Artisti i grimit Kevyn Aucoin ka një teknikë të tijën në aplikimin e buzëkuqit. Vizatoni konturin e buzëve më një lap
Kosova mbushet me fishekzjarre 31 dhjetori i këtij viti do të shënohet me më shumë krisma se sa vitin e kaluar. Kjo pasi që në Kosovë deri më tani kanë
Flet doktori që operoi Ina Nukën: U ndërhy me një metodë që nuk gjendet në literaturë Ina Nuka, efektivja 26 vjeçare e cila u plagos gjatë protestës për ndërtimin e Unazës së Madhe, mësohet se është operuar
Këtë vit u plasën në Kosovë 111 mijë euro Zëdhënësi i Doganave të Kosovës, Adriatik Stavileci, ka bërë të ditur se prej fillimit të këtij viti e deri më tash Koso
Në Rahovec nuk mund të blini fishekzjarre Komuna e Rahovecit ka ndaluar shitjen e mjeteve piroteknike në periudhën e festave të fundivitit. Kryetari i komunës
Del Piero: Teknikë dhe inteligjencë, mbeta i befasuar nga gjesti i CR7 (VIDEO) Fitorja minimale kundër Valencias kualifikoi Juventusin më tej në Champions, ndërsa bardhezinjtë regjistruan fitoren e k
Sela i bën thirrje Hungarisë: Na jepni Gruevskin Lideri i partisë opozitare shqiptare në Maqedoni, Ziadin Sela në një intervistë për median ndërkombëtare “EUObserver”, k