999 rezultate për

tekanjoze

Të vështirët e horoskopit, 6 shenjat që nuk binden lehtë Disa shenja të Horoskopit janë të vështira për t’u dashur, ndërsa disa të tjera e kanë të vështirë të dhurojnë dashuri.
Riza: Lojtarë tekanjozë te Tirana, u tentua rikthimi i Memës Florian Riza, si çdo të enjte është pjesë e panelit të emisionit “Pressing” në Abc News. Derbi është tema kryesore e di
Renato Mekolli e thotë troç për Alketën: Është tekanjoze Shefi i kuzhinës Renato Mekolli është aktualisht një ndër personazhet publikë më të diskutuar. Ditën e sotme ai ka qenë
Renato Mekolli flet për Alketa Vejsiun: Është shumë tekanjoze Ai është padyshim një nga shefat më të mirë të kuzhinës shqiptare. I ftuar në Thumb Renato ka rrëfyer hsumë nga sekre
Zajmina Vasjari: Në dashuri jam tekanjoze... Zajmina Vasjari, gjatë ditëve të fundit ka ardhur me një projekt të ri, këngën e titulluar “Me u kthy”, e cila në qendër
Gratë janë më tekanjoze në dashuri Femrat janë dy herë më shumë përzgjedhëse kur vihen përballë mundësisë për takime zemre, sugjerojnë kërkimet sociologjik
Meta: Dialog politik, jo qendrime tekanjoze Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm Ilir Meta pas Takimit të Nivelit të Lartë n&eu