999 rezultate për

tejkaluan

13 emra fëmijësh që janë të ndaluar në gjithë botën (FOTO LAJM) Sigurisht që çdo prind dëshiron që fëmija i tyre të ketë emrin më të bukur dhe të veçantë. Por, këta prindër e tejkal
Presidenti Thaçi: U tejkaluan situatat e pakëndshme pozitë-opozitë Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se janë tejkaluar situatat e pakëndshme që kanë ndodhur më her
Mehmeti: Liderët tejkaluan veten në të mirë të vendit Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, ishte e ftuar në televizionin "24 Vesti", ku foli për zhvillimet e fundit politike n