999 rezultate për

teje

Ja sa raste të reja me COVID-19 në Maqedoni Në 24 orët e fundit nga 529 teste të kryera, 63 persona rezultuan pozitiv ndaj Kovid-19, dhe atë: Shkup 42, Kumanovë 3,
Kur jep shumë nga vetja, ja sesi marrëdhënia kthehet kundra teje Marrëdhëniet toksike mund të bëjnë që të ndjeheni të pakënaqur, minojnë vlerat tuaja vetjake dhe madje ju bëjnë të pyesn
Pacientët nga rrethet e paguajnë shtrenjtë betejën familjare me COVID-19 Dritani, 40 vjeç nga qyteti verior i Kukësit, qëndroi gjatë pas kangjellave të spitalit “Shefqet Ndroqi” më 14 dhjetor,
Koronavirusi i merr jetën Kujtim Prodanit Kantautori i njohur Kujtim Prodani ka humbur betejën me koronavirusin. Prodani ndodhej prej ditësh i shtruar në spita
"Minuti i parë pranë teje", Pjerin Ndreu kalon Vitin e Ri në spital Edhe pse për të gjithë nata e djeshme shënonte natën e ndërrimit të viteve, për familjen e kryebashkiakut të Lezhës Pjer
61 ditë në luftë me koronavirusin, deputeti bën dedikimin emocionues për bashkëshorten (FOTO LAJM) Deputeti Andi Përmeti, ka arritur të mposhtë koronavirusin pas 61 ditësh të vështira. Së fundm, deputeti shkruan në prof
Manjani rrëfen betejën me COVID-19, por nuk kursen as ironitë ndaj Ramës Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani me anë të një reagimi bë rrjetet sociale ka treguar eksperiencën e tij me korona
Prekëse: E bija infermiere shikon babain teksa humb betejën me COVID-19 Kjo foto që të prek në shpirt është shpërndarë gjerësisht në mediat sociale, ku shihet një infermiere duke përkëdhelur f
Koronavirusi i merr jetën anestezistit të njohur shqiptar Anestezisti nga Kosova Afrim Tasholli, ka humbur betejën me Covid-19 ditën e sotme. Lajmi është bërë i ditur nga Spit
I intubuar prej ditësh, një tjetër mësues në Elbasan humb betejë me COVID-19 COVID-19 i ka marrë jetën një tjetër mësuesi në qytetin e Elbasanit. Mësohet se viktima është mësuesi 55-vjeçar Spiro
Prej ditësh duke luftuar me COVID-19, ndërron jetë anestezisti i njohur shqiptar Anestezisti kosovar, Afrim Tasholli, nuk ka mundur dot ta fitoj betejën me virusin Covid-19, duke ndërruar jetë ditën e
Violinisti i shquar i TKOB humb betejën me COVID-19 Covid-19 i ka marrë jetën në moshën 74-vjeçare violinistit Pavllo Papalilo. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur Teatri Ko
Rama mbledh Komitetin e Ekspertëve, tregon kë vend ka marrë shembull në betejën me COVID-19 Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot Komitetin e Ekspertëve, ku kësaj radhe nuk munguan as ekspertët turq. Vetë Rama, u
Ndeshja me Barcelonën, Marquinhos: Presim betejë të madhe Qendërmbrojtësi i PSG-së, Marquinhos e ka vlerësuar si sfidë tejet të rëndësishme, përballjen ndaj Barcelonës. Dy sku
Zhaku: Varfëria e shqiptarëve të bëri ty sot sulltan, mbret, huligan dhe lukuni që vetëm leh! "Sot kemi një shtet të kapur në çdo drejtim nga gjobaxhinj, hajdutë, injorantë dhe m
"Përjetova shqetësime që s’i kam provuar kurrë", Manjola Nallbani fiton betejën me Covid-19 Këngëtarja e njohur shqiptare, Manjola Nallbani, disa javë më parë zbuloi se ishte infektuar me COVID-19. Përmes një
Kaq persona humbën betejën me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit, janë testuar gjithsej 1357 mostra, prej
Pogba rrëfen betejën me Covid-19: Më merrej fryma, nuk arrija të vrapoja Mesfushori i Manchester United po kalon një sezon të çuditshëm. Francezi ka humbur disa takime, pasi u infektua me C
U rikthye në punë prej pandemisë, mjekja në Shkodër humbi betejën me COVID-19 Zyliha Kraja, kirurgja e vetme në Shkodër, ndërroi jetë pak ditë më parë në moshën 80 vjeçare. Ajo prej nevojave që s
Tre javë në Turqi, fiton betejën me COVID-19 deputeti shqiptar Andi Përmeti, deputet në Kuvendin e Shqipërisë e ka fituar betejën me Covid-19. Lajmin e mirë e ka dhënë në Parlament,