999 rezultate për

tejdukshme

Edhe Oriola Marashi topless! Pjesëtarja e OTR 'çmend' rrjetin (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një nga vajzat më të njohura në modeling si dhe se fundmi do të njihet si këngëtare pasi ajo tashmë
Samsung prodhon ekrane të tejdukshme me PC të integruar Samsung ka prezantuar ekranet e reja ku kanë të integruar komplet një kompjuter personal, bokset e zërit dhe xhamin mbro
Në të ardhmen, TV-të të tejdukshme Teknologjia e quajtur TOLED tashmë ekziston, por prodhimi i paneleve për pajisjet TV momentalisht nuk është i mundur. Te
Airbus zbulon avionin transparent Ndoshta ky do të jetë avioni me të cilin do të udhëtojmë pas 40 vitesh. Ky projekt është zbuluar në Londër nga ndërtuesi