999 rezultate për

tefik

Vëllai i Tefik Osmani transportohet drejt Tiranës Goli 3-pikësh i Gjergji Muzakës, në sfidën e djeshme mes Skënderbeut dhe Flamurtarit, ngriti në peshë tifozërinë korçare
Atentat në mes Tiranës, qëllohet biznesmeni i tullave UPDATE-Tofik Hyka është pronari i fabrikës së tullave në Vorë me emrin EuroFabionaHyka. Një atentat me armë zjarri ka
Mesazhi prekës i koleges së anestezistit që tentoi vetëvrasjen: Qëndro, mos ik miku im Tefik Vdekja e 16-vjecares Blerta Pepa tronditi gjithë opinionin e gjerë. Ajo ndërroi jetë në një spital privat në Tiranë pas
"E dashur mama, të lutem mos ki frikë..." Një mjek i Spitalit të Traumës ka shprehur mbështetjen ndaj kolegut të tij, anestezistit Tefik Zhurda i cili tentoi të v
Osmani ka një dedikim special për golin (VIDEO) Heroi i Skënderbeut në ndeshjen e parë çerekfinale të Kupës në barazimin ndaj Laçit me golin e tij. Pas ndeshjes, Tefik
46 vjeçari i jep fund jetës me fostoksinë Në kushtet e depresionit, një 46 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelmuar me fostoksinë. Ende nuk dihen shkaqet e
Rama: Opozita dritëfikur vajton kohën e ikur të pushtetit të energjisë Kryeministri Rama, me anë të dy statuseve ka reaguar në lidhje me tryezën e Partisë Demokratike për energjinë. "Një
Tefik Bela nxirret i gjallë nga rrënojat (Video) Tefik Bela, 28 vjeçar, është nxjerrë nga rrënojat. Ai tashmë ka arritur në QKUK. Gjendja e tij duket e rëndë, por mjekët
BDI zyrtarizon tre deputetët e diasporës Bashkimi Demokratik për Integrim ka zyrtarizuar emrat e tre kandidatëve të diasporës që do të garojnë në zgjedhjet parla
Në vitin 2014 nis dhënia e certefikatave për tokat bujqësore Buxheti i vitit 2014 për bujqësinë është 50 për qind më i lartë se i vitit që po mbyllim dhe më i larti që kjo ministri
Vllaznia merr edhe Tefik Osmanin Vllaznia ka tërhequr në skuadrën e saj edhe mbrojtësin Tefik Osmani, duke blindur në këtë mënyrë repartin difensiv. Pas