999 rezultate për

tedi

Koronavirusi, Manchester United nuk e lejon Ighalon të shkojë në stërvitje Blerja më e re e Manchester United ende nuk ka nisur të stërvitet normalishtme grupin. Ighalo po stërvitet i veçaur si m
E konfirmon Solskjaer: Ighalo do të debutojë ndaj Chelsea Solskjaer në konferëncën e fundit për shtyp ka konfirmuar se blerja më e re, Inghalo do të debutojë në derbin ndaj Chels
Telenovela "Fernandes" merr fund, portugezi drejt Anglisë Bruno Fernandes është lojtari për të cilin Mancheter Unites ka berë të pamundur për ta sjellë në "Old Trafford". Për
A është e pavetëdijshme? Pse i kafshojmë njerëzit që duam Ju ka ndodhur që gjatë momenteve të përkëdheljeve me partnerin ose dikë që doni shumë të keni dëshirën ta kafshoni dhe t
"Luftë" për Edison Cavanin edhe Man United interesohet për uruguajanin Manchester Unitedi është duke e shqyrtuar me kujdes opsionin për ta transferuar Edinson Cavanin nga Paris Saint-Germaini
Zyrtare: Maguire, kapiteni i ri i Manchester Unitedit Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, e ka konfirmuar se Harry Maguire do të jetë kapiteni i ri i parë i
United marrëveshje me Napolin për Koulibaly Manchester Unitedi raportohet se ka arritur marrëveshje për ta transferuar qendërmbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly
I bëni pa vetëdije, por këto veprime ju sëmurin (FOTO LAJM) Ndoshta ju ka ndodhur shpeshherë që të përdorni të njëjtat gjëra me shoqet apo miqtë tuaj. Por ama duhet të bëni kujd
Kapiteni i United shumë pranë Interit Kapiteni dhe mbrojtësi veteran anësor i Manchester Unitedit, Ashley Young, do të bëhet pa dyshim lojtar i Interit gjatë
E zbulon Solskjaer: Maguire mungon edhe në fundjavë Ole Gunnar Solskjaer ka zbuluar se Harry Maguire është në dyshim për ndeshjen e fundjavës së Manchester Unitedit, kundër
Interi nis bisedimet me United për kapitenin e "Djajve" Interi është në negociata me Manchester Unitedin për transferimin e mbrojtësit veteran Ashley Young gjatë afatit kalimta
Rashford ka pritshmëri: United synon ta mbyllë sezonin me tre trofe Marcus Rashfordi ka insistuar se Manchester Unitedi do të bëjë gjithçka të mundur për ta mbyllur këtë sezon me tre trofe
Man United nuk i ndahet ylli të Licester Manchester Unitedi është interesuar sërish për mesfushorin anglez James Maddison, mirëpo drejtuesit e Djajve të Kuq janë
United i gatshëm të negociojë me Interin, kërkon shkëmbimin Martinez-Pogba Manchester Unitedi është i gatshëm ta lejojë Paul Pogban të largohet, por vetëm në një marrëveshje shkëmbimi për Lautaro
Raiola e pranon: Man United u interesua më shumë pë Haaland por nuk ishte momenti Agjenti Mino Raiola ka treguar se Manchester Unitedi ka folur më së shumti me Erling Haalandin, por caku i disa klubeve
Man.United nuk e lejon largimin e Pogbas në janar Manchester Unitedi raportohet se do t’u rezistojë tundimeve për t’i ndarë rrugët me Paul Pogban gjatë afatit kalimtar të
Liverpool kujton ditën kur Shaqiri shkatërroi Manchester United (VIDEO) Xherdan Shaqiri është padyshim njëri prej futbollistëve më të dashur nga tifozët e Liverpoolit. Mesfushori ndonëse nu
Një kosovar do të gjykojë Man United në ndeshjen e Europa League Në mesin e katër gjyqtarëve për ndeshjen e së enjtes mes Manchester Unitedit dhe AZ Alkmaarit, në kuadër të Ligës së Evr
Shkencëtarët bëjnë zbulimin: Puthja me partnerin tregon një shumëllojshmëri informacionesh të pavetëdijshme Një puthje mund të përcjell pasion dhe butësi, por përveç zgjimit të ndjenjave të mira në trurin tonë, puthja zbulon inf
Dolën gjallë dhe të vetëdijshëm: Pse vdiqën më pas Diena Karanxha, Klement Çupi dhe Saimir Gregu? (VIDEO) Diena Karanxha, Saimir Gregu dhe Klement Ccupi ishin mes 49 viktimave që shkaktoi tërmeti tragjik i tre ditëve më parë n