999 rezultate për

tedi

Manchester United vendos për të ardhmen e dyshes Sanchez-Smalling Manchester Unitedi ka njoftuar se ua ka zgjatur kontratat e huazimit Alexis Sanchezit në Inter dhe Chris Smallingut në R
Gjumi gjatë ditës mund të rrisë të mësuarit, kujtesën dhe vetëdijen Shkenca ka zbuluar se një sy gjumë i shkurtër në mes të ditës jo vetëm që mund të sigurojë pushim, por të përmirësojë gj
Bëhet e ditur shkalla e dëmtimit, Xhaka humb 4 ndeshjet e rradhës Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka u dëmtua në sfidën e pare pas pandemisë që Arsenali e luajti si mysafir i
Essien: Drogba më bindi ta zgjedh Chelsean para Unitedit Legjenda e Chelseat, Michael Essien pranon se disa fjalë bindëse nga Didier Drogba ishte gjithçka që iu desh për ta dety
I ngjitur mbi vinç, të riun shqiptar e godet rrufeja dhe bie mbi 8 metra Dy punëtorë që po punon në një shtyllë elektrike nëpërmjet një vinçi janë goditur nga rrufeja. Një burrë 35-vjeçar i
Transferimi i Fernandesit te United po hetohet nga FIFA Transferimi i Bruno Fernandesit te Manchester Unitedi është duke u hetuar nga FIFA, pasi ish-klubi i mesfushorit portuge
Marrëveshje po, nënshkrim ende jo, Solskjaer vazhdon të ëndërrojë për Sanchon Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer po ëndërron të nënshkruajë me sulmuesin e Borussia Dortmundit, Jado
Iniesta i vetëdijshëm: Nuk vjen më si brezi ynë te Barcelona Andres Iniesta bën pjesë në atë brez lojtarësh, të rritur në "La Masia", që e çuan Barcelonën në një nivel tjetër, të pa
Ronaldo bënte gjëra që nuk dëshironte te United, ai i sfidonte trajnerët për ta mësuar më shumë Manchester Unitedi është dashur ta shndërronte Cristiano Ronaldon në një lojtar ekipor, në mënyrë që ta shfrytëzonte pot
Real Madridi i vetëdijshëm: Ulja e pagave, e pashmangshme Real Madrid beson se uljet e pagave për lojtarët e profilit të lartë do të jetë ‘e pashmangshme’ ndërsa vazhdon pandemia
Ferdinand këshillon United: Transfero Kane dhe Sanchon Manchester Unitedi duhet të paguajë çfarëdo që të ketë nevojë për t’i transferuar dy futbollistët e talentuar anglezë, H
Mendes tregon si Ferguson e afroi CR7 te Manchester United Arsyeja kryesore e transferimit të Ronaldos në Old Trafford ishte pikërisht Ferguson dhe këtë e ka zbuluar agjenti i po
Klubet e Premier League bashkojnë forcat në kohë koronavirusi dhe i kërkojnë UEFA-s të dënojë City-n Një numër i klubeve të Premierligës i kanë bashkuar forcat për t’u siguruar që Manchester City nuk do të lejohet të marr
Pritet të largohet, Manchester United i ul çmimin Pogbas Manchester Unitedi ka vendosur t’ia ulë çmimin mesfushorit të vet francez, Paul Pogbas, i cili pritet të largohet nga kl
Pas Lukakut, Interi synon të transferojë edhe sulmuesin tjetër të United Interi raportohet se është duke e monitoruar yllin e Manchester Unitedit, Anthony Martial, dhe atë të Arsenalit, Pierre-
Ylli më i ri i United shpallet lojtari i muajit në Premier League Bruno Fernandes e ka nisur në mënyrë të mrekullueshme jetën e re në Manchester United, duke u zgjedhur Lojtari i Muajit
Emre Can: Kam refuzuar 3 klube angleze, ndër to edhe Manchester Unitedin Emre Can i është bashkuar Borussia Dortmund-it në afatin kalimtar të janarit nga Juventus-i. Mesfushori gjerman është
Meta paralajmëron sërish konferencë, premton prova për "grushtin" e shtetit Presidenti Ilir Meta ka njoftuar se do ta mbajë sërish një konferencë të jashtëzakonshme. Sipas zëdhënësit të tij ai
"Nuk më la të dilja nga dhoma", 37-vjeçari kapet me "mall" në hotel me dy binjake Një 37-vjecar, të cilit iu gjet me vete në hotel lëndë narkotike, pretendon se është viktimë e xhelozisë së motrës binja
Penalltia në favor të Juves, Salvini shpërthen ndaj arbitrit: Përse nuk doli me fanelën Juventusit ?! Erling Haaland ka zbuluar arsyen e vërtetë pse nuk i është bashkuar skuadrës së Manchester United. Anëtari i Borussia