999 rezultate për

tedeski

Ronaldo i vjedh te dashurën Xhemailit (FOTO GALERI) Pasi u nda nga Irina Shajk, mediat spanjolle dhe italiane bëjnë me dije se ylli portugez Kristiano Ronaldo ka krijuar nj