999 rezultate për

tayna

Këtë nuk e prisnim nga Tayna, çfarë e quan publikisht Edi Ramën (FOTO&VIDEO) Kryeministri Edi Rama me daljet e tij publike, komentet apo dhe notat e humorit nëpër takime zyrtare, duket se ka lënë n
Tayna publikon këngën "Moona" në bashkëpunim me L'Algerinon (VIDEO) Këngëtarja kosovare, Tayna ka publikuar këngën e re Moona. Kjo këngë ka ardhur në bashkëpunim me artistin e njohur, L
Drejt suksesit ndërkombëtar, Tayna konfirmon duetin me artistin me famë botërore (FOTO LAJM) Prej kohësh, Tayna ka paralajmëruar disa bashkëpunime me artistë të huaj por që për shkak të pandemisë ishin shtyrë për
Me të brendshme provokuese krah bukuroshit, Tayna ka një pyetje për ndjekësit (FOTO LAJM) Ajo është një ndër reperet më të dashura për publikun shqiptar. Është fjala për Tayna-n, e cila së fundmi ka publikuar p
Skena të nxehta me futbollistin, Tayna sjell kështu projektin e ri (VIDEO) Ashtu siç kishte paralajmëruar Tayna ka publikuar projektin më të ri. Kënga mban titullin “Johnny” dhe sigurisht reperja
Ledri dhe Sara u bënë prindër, Tayna zbulon detajin e veçantë (FOTO LAJM) Pritja e gjatë e reperit Ledri Vula dhe e partneres së tij Sara Hoxha, për ardhjen në jetë të foshnjës ka marrë fund dit
Super festë për ditëlindjen e reperes, mami i Taynës e "djeg" me kërcimin (VIDEO) Reperja e njohur Tayna ka festuar sot 24-vjetorin e saj të lindjes. Që në mesnatë, Tayna ka organizuar një super fest
"U krijua kjo kryevepër", Tayna habit me urimin për veten në ditën e lindje (FOTO LAJM) Reperja e mirënjohur Tayna feston sot 24-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë ka shkruar disa fjalë për veten.
Tayna "tërbon" rrjetin me twerk: Mos më jepni pije (VIDEO) Tayna është kthyer në një ndër reperet më të komentuara dhe më të suksesshme, ndonëse karriera e saj artisike nuk ka shu
Për ju që keni dyshime, Tayna tregon me këtë foto çfarë bën para se të fle (FOTO LAJM) Reperja e njohur Tayna edhe pse në mungesë të koncertet për shkak të pandemisë, ka qenë mjaft aktive me projektet e reja
Këngë me Noizyn? Tayna po përgatit diçka më të madhe (FOTO LAJM) Postimet nga i njëjti vend bënë që ditën e djeshme në media të përflitej se Tayna dhe Noizy po bashkëpunojnë për një kën
"Fshehurazi" në të njëjtin vend, ç'po kurdisin Tayna dhe Noizy (FOTO LAJM) Nuk e dimë nëse e mbani mend, por disa kohë më parë Tayna dhe Noizy morën vëmendjen e mediave teksa gjendeshin të dy në
Gjithmonë e kuruar, por si duket Tayna pa pikë makeup-i (FOTO LAJM) Ndonëse shumica e fansave është mësuar ta shohë gjatë gjithë kohës të kuruar deri në detaje, reperja e njohur, Tayna ka
Pas super bashkëpunimit, Tayna dhe Dafina plasin "diss-et" për njëra-tjetrën (FOTO LAJM) Të gjitha thashethemet për prishjen e marrëdhënies mes Taynas dhe Dafina Zeqirit kanë marrë fund mbrëmjen e djeshme.
Tayna guxon si asnjëherë, pozon "topless" (VIDEO) Tayna ka pozuar ‘topless’ diten e sotme duke shkruar se është frymëzuar nga Dua Lipa. Tre ditë më parë Dua Lipa pozoi
Si s’u veshe kurrë o goc! Tayna i nxjerr "bojën" vetes me fotot hot (FOTO LAJM) Tayna është një ndër reperet shqiptare më të komentuara në rrjete sociale. Artistja, e cila numëron mbi një milion nd
Tayna e tregoi publikisht: Të gjithë reperët më shkruajnë mesazhe (FOTO LAJM) Një femër shumë seksi dhe e talentuar si Tayna është ëndrra e çdo djali dhe të shumtë janë ata që mundohen ta bëjnë për
Pozon provokuese, çfarë sekreti po i fsheh Tayna publikut (FOTO LAJM) Reperja e njohur kosovare, Tayna ka shkaktuar jo pak zhurmë në rrjetet sociale me postimet e saj mjaft tërheqëse. Edhe p
Gjithmonë e kuruar, por si duket Tayna pa pikë makeup-i (FOTO LAJM) Ndonëse shumica e fansave është mësuar ta shohë gjatë gjithë kohës të kuruar deri në detaje, reperja e njohur, Tayna ka
I ka prishur marrëdhëniet me Mozzik? Tayna reagon në ditëlindjen e reperit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Mozzik feston 25 vjetorin e lindjes. Urimin e parë e ka marrë nga i vëllai i tij, Getinjo i cili ka zgjedh