999 rezultate për

tayna

Për ju që keni dyshime, Tayna tregon me këtë foto çfarë bën para se të fle (FOTO LAJM) Reperja e njohur Tayna edhe pse në mungesë të koncertet për shkak të pandemisë, ka qenë mjaft aktive me projektet e reja
Këngë me Noizyn? Tayna po përgatit diçka më të madhe (FOTO LAJM) Postimet nga i njëjti vend bënë që ditën e djeshme në media të përflitej se Tayna dhe Noizy po bashkëpunojnë për një kën
"Fshehurazi" në të njëjtin vend, ç'po kurdisin Tayna dhe Noizy (FOTO LAJM) Nuk e dimë nëse e mbani mend, por disa kohë më parë Tayna dhe Noizy morën vëmendjen e mediave teksa gjendeshin të dy në
Gjithmonë e kuruar, por si duket Tayna pa pikë makeup-i (FOTO LAJM) Ndonëse shumica e fansave është mësuar ta shohë gjatë gjithë kohës të kuruar deri në detaje, reperja e njohur, Tayna ka
Pas super bashkëpunimit, Tayna dhe Dafina plasin "diss-et" për njëra-tjetrën (FOTO LAJM) Të gjitha thashethemet për prishjen e marrëdhënies mes Taynas dhe Dafina Zeqirit kanë marrë fund mbrëmjen e djeshme.
Tayna guxon si asnjëherë, pozon "topless" (VIDEO) Tayna ka pozuar ‘topless’ diten e sotme duke shkruar se është frymëzuar nga Dua Lipa. Tre ditë më parë Dua Lipa pozoi
Si s’u veshe kurrë o goc! Tayna i nxjerr "bojën" vetes me fotot hot (FOTO LAJM) Tayna është një ndër reperet shqiptare më të komentuara në rrjete sociale. Artistja, e cila numëron mbi një milion nd
Tayna e tregoi publikisht: Të gjithë reperët më shkruajnë mesazhe (FOTO LAJM) Një femër shumë seksi dhe e talentuar si Tayna është ëndrra e çdo djali dhe të shumtë janë ata që mundohen ta bëjnë për
Pozon provokuese, çfarë sekreti po i fsheh Tayna publikut (FOTO LAJM) Reperja e njohur kosovare, Tayna ka shkaktuar jo pak zhurmë në rrjetet sociale me postimet e saj mjaft tërheqëse. Edhe p
Gjithmonë e kuruar, por si duket Tayna pa pikë makeup-i (FOTO LAJM) Ndonëse shumica e fansave është mësuar ta shohë gjatë gjithë kohës të kuruar deri në detaje, reperja e njohur, Tayna ka
I ka prishur marrëdhëniet me Mozzik? Tayna reagon në ditëlindjen e reperit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Mozzik feston 25 vjetorin e lindjes. Urimin e parë e ka marrë nga i vëllai i tij, Getinjo i cili ka zgjedh
E tepron Tayna, pozon vetëm me të brendshme Ajo është ndër artistet që për një kohë të shkurtër ka arritur të jetë ndër më të komentuarat në estradën shqiptare.
Çfarë e lidh "Sadnën" me Taynan? Aktorja indiane bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Aktorja indiane Sara Khan është shumë e njohur në vendin tonë me rolin e “Sadnës” në serialin “Bidaai” i cili dikur theu
Topless nga vaska, Tayna "tërbon" rrjetin (FOTO LAJM) Prej disa ditësh Tayna është “arratisur” drejt Amerikës, ku ka realizuar dhe një set fotografik mjaft provokues. Reperja
Elvana Gjata vs Tayna, cilës i shkojnë më shumë bikinit? Elvana dhe Tayna kanë bërë të njëjtën veshje. Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, njihet për stilin e veçant
Njëra më joshëse se tjetra, Elvana dhe Tayna bëjnë "xing" me bikinit e shtrenjta (FOTO LAJM) Tayna publikoi në Instagram dy foto nga Los Angeles, duke marrë vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj dhe padyshim edh
"Nëse dashuria me shikim të parë do të ishtë një person", Tayna tregon se kush do ishte (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Tayna ka ndarë së fundmi disa foto ku shfaqet mjaft tërheqëse përpara pasqyrës. E veshu
Nga një shtet te tjetri, me kë po i kalon pushimet luksoze Tayna (FOTO LAJM) Nga një destinacion te tjetri, diku më bukur e diku më luks, pushimet e Taynës duket se do jenë të gjata. Pas Los Ang
E provoi me Tayna, tani Vinicius Junior ngacmon moderatoren shqiptare (FOTO LAJM) Braziliani Viniciues vazhdon të pëlqejë vajzat shqiptare. Gea Braha u bë e njohur 5 vite më parë kur u bë pjesë e pro
Godet Tayna: Jam ëndrra e çdo vjehrre (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet më të suksesshme të momentit. Prej disa ditësh, reperja ndodhet në SHBA, ku po shijon di