999 rezultate për

tavolinĂ

Shpëtim Idrizi publikon faktin shokues të takimit Bushati-Kotzias Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka reaguar në lidhje me takimin e Bushatit dhe Kotzias sot në Tiranë. Idrizi tha s
Si vijnë bananet në tavolinat tona? Videoja tregon rrugën e gjatë (VIDEO) Bananet janë një nga frutat më të njohura në botë. Bananet nuk janë pemë, por bimë të mëdha. Vjelja e bananeve ës
Aheng në Kuvend, deputetët i bien tavolinave dhe thërrasin me zë të lartë (VIDEO) Ndërkohë që kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi është duke vijuar me rendin e ditës, deputetët e opozitës kanë bllokuar foltoren
Demokratët pushtojnë foltoren e qëllojnë tavolinat, tensione në Kuvend (VIDEO) Ka rinisuar sërish me debate të ashpra seanca në Kuvendin e Shqipërisë ku opozita ka pushtuar foltoren duke mos lejuar n
Françeska Jacen e kap fati keq, i merr flakë tavolina për ditëlindje (FOTO LAJM) Ajo u be e famshme falë Big Brother, por Franceska Jace vazhdon të tërheqë vëmendjen. Modelja ka festuar ditëlindjen me
Çfarë do bënte nëse do e tradhëtonte Besi? Xhensila çohet nga tavolina Ka pak kohë që këngëtarja Xhensila Myrtezaj vuri kurorë me aktorin Besart Kallaku, dhe çifti duket shumë i lumtur bashkë
Elvana dhe Emina 'lagen me shampanjë" në Mykonos, 10 mijë euro tavolina Nuk dihej se modelja e njohur Emina cunmulaj dhe këngëtarja Elvana Gjata ishin mike kaq të mira por mesa duket jeta në S
Katër mënyra për të çliruar stresin pa u larguar nga tavolina e punës Të qëndruarit për 8 orë ose më shumë në vendin e punës është e lodhshme. Por që të jetosh mirë duhet të punosh, për të f
LSI ankimon vendimin e KQZ-së për numëruesin e tretë LSI ka ankimuar vendimin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për sa i përket anëtarit të tretë të grupit të Numërimit të
Hidhet shorti, si ndahet numëruesi i tretë mes LSI dhe PDIU Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka hedhur shortin për numëruesit të PDIU-së dhe LSI-së në tavolinat e numërimit të votave
Shqiptarja e moshuar feston si e "çmendur" në një lokal në Greqi, por ja çfarë i ndodh (VIDEO) Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shfaqet një grua në moshë e cila po dëfrehej në një lokal në Greqi. Dësh
E “tradhton” tavolina, prezantuesja tregon më shumë seç duhet (VIDEO) Prezantuesja italiane e lajmeve prej disa ditësh është kthyer në hitin e internetin për shkak të një gafe dhe pakujdesie
“Hajde kërcejmë mbi tavolina”/ Tahiri me mësueset e Tiranës në pritjen e fundvitit (VIDEO) Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka publikuar në Facebook një video nga ceremonia e mësuesve të Qarkut të Tiranës me
Zbulohet tavolina 92-vjeçare e Zogut kryeministër (FOTO LAJM) Nga Roland Qafoku Pak ditë më parë unë realizova një intervistë me ministrin e Jashëtm Dimtri Bushati në emisionin ti
Tifozja shqiptare provokon me kërcim, por...rrezohet nga tavolina (VIDEO) Shqiptarët janë ndër tifozët qe nuk kursejnë asgjë nga vetja e tyre, kur bëhet fjalë për kombëtaren. Një tifoze shqip
Iku nga tavolina e operacionit, shkoi të blejë birrë (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Rusi kur një pacient është ngritur nga tavolina e sallës së operacionit, për të bl
Të plagosurit nga atentati në Elbasan: Kur dëgjuam plumbat, u fshehëm poshtë tavolinave Katër ditë pas masakrës së Elbasanit, policia dhe Prokuroria nuk kanë një pistë zyrtare të shkaqeve si dhe të dyshuar si
Raporti i OSBE-së, Bregu: E ka një qëllim teksa u përfshinë edhe diskutimet e tavolinave Duke i'u rikthyer edhe njëherë raportit të OSBE, Majlinda Bregu ka bërë me dije se ai nuk doli rastësisht, e në të njëjt
Tavolina ideale për sallonin tuaj (FOTO LAJM) Tavolina e mesit është një element ni domosdoshëm në sallonin tuaj të ndenjes. Një tavolinë e ulët dhe elegante është sh
Ja se si shërbehet ushqimi në Singapor (VIDEO) Droni është një mjet i cili ka filluar të jetë shumë i përhapur kohët e fundit në një mënyrë apo në një tjetër është kth