999 rezultate për

tavanin

Korçarët çajnë tavanin dhe hyjnë për të vjedhur banesën Një grabitje është tentuar në një banesë në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës që lamë pas, në një apa
Kjo krijesë e çuditshme u gjet në tavanin e dyqanit, askush nuk e zgjidh dot misterin Një mister i mumies të gjetur në Minnesota: Si përfundoi majmuni i vdekur në tavanin e një dyqani? Misteri filloi më 8
Iu gjet pistoletë pa leje në tavanin e banesës, arrestohet 34-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 34-vjeçar, i identifikuar nga policia si Amarild Muka, banues në Kamëz, për “Armëmbajtje p
"Arratisje spektakolare", të dënuarit çajnë tavanin (FOTO LAJM) Disa të burgosur në qytetin Teresina të Brazilit, tentuan të arratisen nga burgu. Ata hapën një vrimë në tavanin e qe
Aksion në Bulqizë, gjenden 20 thasë drogë në tavanin e një shtëpie (FOTO LAJM) Policia ditën e sotme ka sekuestruar plot 20 thasë me kanabis sativa, të gjetura fshehur në tavanin e një banese të brak
Rama u cakton tavanin e shpenzimeve institucioneve qendrore gjer në 2017-n Qeveria shqiptare ka miratuar tavanin e shpenzimeve që institucionet qendrore do të kenë gjer në vitin 2017. Portali Alb
Drogë në tavanin e rulosë Një rrjet i trafikut të drogës Shqipëri-Itali, i cili i kishte bazën në Shkodër është shkatërruar nga skuadrat e operaci