999 rezultate për

taullaraj

15 plumba, atentati në Vlorë dyshohet për hakmarrje (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë nga plagosja e dyfishtë në Vlorë, ku mbetën të lënduar Nikollaq Çepaj (Taullaraj) 36-vjeç, dhe
Në gjendje kritike, zbulohet pse u tentua eliminimi i vlonjatit sa doli nga burgu Nikollaq Cepaj (Taullaraj) ndodhet në Spitalin e Traumës nën trajtimin intensive të mjekëve pasi ndodhet në gjendje të r