999 rezultate për

taulant

Fejohet Taulant Xhaka (FOTO LAJM) ​Taulant Xhaka është fejuar me Arbnora Nuredinin, me të cilen e bëri lidhjen publike jo shumë kohë më parë. Mes
Emër shumë i njohur, Taulant Balla zbulon tradhtarin brenda PS-së Sekretari i Përgjithshëm i selisë rozë, Taulant Balla gjatë fjalës së tij në Asamblenë e PS-së bëri me dije se brenda në
"Kam rënë në dashuri me Taulant Ballën", fallxhorja këshillon vajzën e re (VIDEO) Janë të shumtë njerëzit që bien pre e mashtrimeve të fallxhoreve të cilët janë të aftë të manipulojnë njeriun përballë d
Miriam Cani konfuzon fansat! Kujt i thotë të dua? (FOTO LAJM) Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një ndër çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Ata transmetojnë dashuri, harmo
Taulant Xhaka në Zvicër me të dashurën, publikon foto nga dhoma e hotelit (FOTO LAJM) Taulant Xhaka është një ndër lojtarët më të suksesshëm shqiptar. Pos jetës prej një futbollisti, mesfushori ka edhe n
Vodhi votat në Kuvend? Balla sqaron çfarë ndodhi në të vërtetë Pas akuzave ndaj Taulant Ballës, se kishte votuar sot për kryeprokuroren e re të përkohshme, Arta Marku, në vend të një
Zbulohet çfarë vodhi Taulant Balla në sallën e Kuvendit (FOTO LAJM) Gjatë mesditës së sotme në media doli një fotografi e deputetit të PS-së Taulant Balla, i cili po mblidhte kartat e depu
Taulant Balla kapet mat duke votuar në emër të Aldo Bumçit? (FOTO LAJM) Taulant Balla duket se ka patur angazhime të tjera ndërkohë që deputetët e PD-së ishin duke u përplasur me gardistët në
PD reagon pas fotos së Bashës në tren në Londër: Kjo është e vërteta Partia Demokratike ka përgënjeshtruar deputetin e PS-së, Taulant Balla, i cili publikoi një foto të Pas publikimit të
Taulant Xhaka uron pavarësinë e Shqipërisë (FOTO LAJM) Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka ka uruar pavarësinë nëpërmjet një postimi në Facebook. Ai shkruan:&
Zbardhen përgjimet, si dolën në skenë emrat e tre ish-zyrtarëve të policisë Emrat e tre ish-zyrtarëve të policisë të shpallur në kërkim kanë dalë në dritë nga përgjimet e grupit të Habilajve.
Identifikohen sulmuesit e gazetarit Taulant Osmani Kryeprokurori i Gjilanit, Jetish Maloku ka deklaruar se janë identifikuar sulmuesit e gazetarit Taulant Osmani. Malok
AGK dënon sulmin ndaj gazetarit Taulant Osmani Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës dënon sulmin dhe kërcënimin që i është bërë gazetarit të BIRN-it, Taulant Osmani, s
Sulmohet një gazetar në Gjilan Gazetari i KALLXO.com Taulant Osmani është kërcënuar sot teksa po ndiqte një protestë të shoqërisë civile në Gjilan.
“Forca” PD-LSI në KQZ, shpërthen ashpër Taulant Balla Sekretari i Përgjithshem, Taulant Balla i është përgjigjur PD-LSI në lidhje me mosshkarkimin e kryebashkiakut të PD-së n
PD-LSI bëhen sërish bashkë, braktisin Konferencën e Kryetarëve Ditën e sotme deputetët e LSI dhe PD-së kanë braktisur mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve, teksa po diskutohej projek
"Jot motër shkër**ehet hoteleve...", kur Berisha shante nga ropt Taulant Ballën në Kuvend (VIDEO) Gjatë dy seancave të fundit situata në Kuvend ka degjeneruar në debate të forta mbi rregulloren, por edhe fjalorin e Ram
"Bandat e Ballës goditën me pistoletë biznesmenin nga Prrenjasi" Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka publikuar denoncimin e një qytetari dixhital për kërc
Përgjimet e grupit të Vlorës, si komunikonte trafikanti dhe polici Në hartimin e dosjes së dorëzuar në gjykatë për grupin kriminal të Vlorës, prokurorët u janë referuar përgjimeve që u ja
Zyrtare, një tjetër shqiptar i bashkohet Taulant Xhakës te Bazeli Në ditën e fundit të transferimeve në Zvicër, Albian Ajeti ka nënshkruar një kontratë me Bazelin që e mban të lidhur der