999 rezultate për

taulant

Taulant Xhaka: Lamtumirë LEGJENDË Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka ka shprehur ngushëllimet për familjen Vokrri, pas ndarjes nga jeta të
Taulant Xhaka pushime luksoze me të dashurën e tij në Indonezi (FOTO LAJM) Në janar të këtij viti, futbollisti i njohur Taulant Xhaka kurorëzoi me fejesë marrëdhënien e tij të dashurisë me bukuro
Taulant Xhaka, i përkushtuar ndaj të fejuarës (FOTO-LAJM) Taulant Xhaka po e shijon shumë fejesën e tij me bukuroshen Arbnora ku shpësh herë publikon foto të saj në profilin e ti
Taulant Balla zbulon autorin e audiopërgjimit të Agron Xhafajt Partia Demokratike publikoi vetëm pak ditë më parë audiopërgjimin që përfshinte vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir
Mori lirinë për babain e vdekur, del nga burgu kapoja e Elbasanit (VIDEO) Taulant Balliu ose ndryshe "Cikja" ka fituar lirinë e përkohshme për t'i dhënë lamtumirën të atit i cili ka ndërruar jet
"Opozitë kashtë e k*re", Taulant Balla lëshon keq gojën Pas akuzave të Partisë Demokratike se Saimir Tahiri vazhdon të endet i lirë, ka reaguar kreu i Grupit Parlamentar i PS,
Balla aksidenton një person, si u fsheh ngjarja Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla ditën e sotme u përfol se kishte ndihmuar një të aksidentuar në Elbasan.
E çuditshme, gruaja ngel shtatëzënë me fantazmën pirate Një grua e cila pretendon se është martuar me një fantazmë, ka befasuar shikuesit e 'Loose Women' kur tha se mund të jet
E konfirmojnë mediat zviceriane: Taulant Xhaka përfundon sezonin Taulant Xhaka ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen me Zurichun që u zhvillua gjatë të martën në mbrëmje. Duket s
Taulant Xhaka shënoi supergol, Graniti: Mbylleni gojën inatçinj Taulant Xhaka këtë fundjavë shënoi një super gol në sfidën që Bazeli mbylli në barazim 2-2 ndaj Young Boys. Goli nga
Kështu duket tani Taulanti që kërkonte një motër (FOTO LAJM) Taulanti, i quajtur në realitet Donald Kokona, ka luajtur në një ndër filmat më të famshëm shqiptar dhe një ndër rolet m
Xhaka përballet me Shaqirin, Taulanti ka një premtim për tifozët Arsenal do të mirëpres skuadrën e Stoke Cityt, në të cilën luan mesfushori me tipare sulmuese Xherdan Shaqiri. Granit
Taulant Xhaka përplaset me policët, shkaku për të takuar tifozët (FOTO LAJM) Mesfushori i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka, pasi ka zbritur nga autobuzi në të cilin gjendej së bashku me pjesën t
Abrashi dëmtohet dhe mbyll sezonin, shokët e Kombëtares i gjenden pranë (FOTO LAJM) Mesfushori i Kombëtares, Amir Abrashi, ka mbyllur sezonit pasi ka këputur ligament dhe dëmtimi i 27-vjeçarit kërkon një
Boll më si rivalë, Granit Xhaka dëshiron bashkimin me të vëllanë Disa herë dy vëllezërit Xhaka e kanë parë veten si kundërshtarë. Fillimisht në finalet e Europianit 2016, ku Taulanti pë
Përplasja për drogën në Kuvend, dalin tre "mbiemrat" e Taulantit Sasia rekord e kokainës së kapur në Durrës, ka shkaktuar diskutime të ashpra ditën e sotme në parlament. Kreu i PD-së
Shqiptari bën një gjest human në Gjermani, heq dorë nga mijëra euro (FOTO LAJM) Taulant Baftjaraj, një shqiptar nga Kosova që jeton në Gjermani ka bërë një gjest që na bën krenar edhe neve. Taulan
Kosovari gjen 7 mijë euro në Gjermani, i kthen në polici Taulant Baftjaraj, një kosovar që jeton në Gjermani ka bërë një gjest që na bën krenar edhe neve. Taulanti e ka gjetur n
Taulant Balla bën publik një moment të ëmbël familjar! (VIDEO) Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla është bërë sërish baba, këtë herë i një vajze. Së fundm
Taulanti tregon gjithçka për lidhjen me Arbnorën: Kjo vajzë më ka zbutur Në fushë është i pandalshëm, por në jetë është gjendur zgjidhja për këtë gjë. Nëse në kuadratin e blertë është grintoz,