999 rezultate për

taulant

FIFA jep "OK", edhe Taulant Seferi mund të luajë për Shqipërinë Pas Elvir Malokun një tjetër futbollist shqiptar ka marrë OK-in nga FIFA për tu aktivizuar me fanellën e Kombëtares. Bëh
De Biasi e quajti të "vetëpërjashtuar", Xhaka i përgjigjet në këtë mënyrë Krisja mes Xhani De Biazit dhe Taulant Xhakës duket se nuk do të ketë përmirësim. Nëse koha tregoi që “përplasja” me Kaç
U arrestua për gjobvënie, kush është i "forti" i Tropojës që rrëmbeu 15-vjeçaren Dy ditë më parë policia e Tiranës ndaloi shtetasin Taulant Neçaj i cili u vu në pranga për akuzën “gjobëvënie”. 27 v
Taulant Balla zbulon pse Rama vendosi shtyrjen e zgjedhjeve në Kavajë Taulant Balla ka folur sërish mbi zgjedhjet e Kavajës të cilët u shtynë për shkak se kryeministri Rama kërkoi tërheqjen
Taulant Balla kryeson listën e Elbasanit, ja emrat e kandidatëve të tjerë Deputeti i PS-se, Taulant Balla ka zyrtarizuar emra e kandidateve te PS per Elbasanin. Ajo eshte si me poshte: Taula
Babai i Taulant Xhakës reagon ashpër kundër De Biasit Ragip Xhaka ka sqaruar disi polemikat që kanë lindur se fundmi mes djalit të tij, Taulantit dhe trajnerit të përfaqësues
Taulant Xhaka i përgjigjet De Biasit (FOTO) Taulant Xhaka dhe Gianni de Biasi po e vazhdojnë "luftën" me fjalë mesë tyre. Strategu italian gjatë një interviste në e
De Biasi i përgjigjet Xhakës: Nuk është shenjtor, as Pele apo Maradona! Taulant Xhaka ka akuzuar rëndë dje De Biasin se është larguar nga kombëtarja vetëm prej tij, duke mos marrë asnjë përgj
Kryemadhi replikë Taulant Ballës: Ne jemi parti tolerante… E ftuar në televizionin news 24, deputetja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka folur ndër të tjera edhe për deklaratat e deput
Shkëlzen Berisha shpërthen në akuza: Taulant Balla ha bukë si shpifës Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer në akuza ndaj kryeministrit Edi Rama, të cilin e q
Protesta e opozitës, reagon Taulant Balla: Ju tregoj qëllimin e vërtetë të Bashës Protesta e opozitës sot është në ditën e 5 të saj dhe deklarata të forta kanë ardhur nga ndërkombëtarët të cilët kanë kë
Graniti dhe Taulanti mesazhe emocionuese për Kosovën (FOTO LAJM) Granit e Taulant Xhaka, dy yjet e Kosovës që luajnë në Arsenal, përkatësisht Basel, kanë uruar përvjetorin e nëntë të pa
“Çudit” Topalli: Katër deputetë të PS-së më kanë dedikuar poezi Ish-Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, teksa kujton eksperiencën e saj në parlament i kërkon falje çd
Jozefina Topalli për sjelljen e ashpër: I kërkoj ndjesë kujtdo, vetëm Taulant Ballës jo! “I kërkoj falje kë mund të kem ofenduar pa dashje, përveç Taulant Ballës. Ai nuk e meriton”. Ish-kryetarja e Kuvendit pë
Komisioni për CEZ, Balla: Do ndiqet penalisht çdo dëshmitar që nuk betohet! Kryetari i Komisionit Hetimor të CEZ, Taulant Balla tha pas shtyrjes së mbledhjes së Komisionit se do të ndiqen penalish
Debati me Taulant Ballën për CEZ, ja si hyri në sallë Shkëlzen Berisha ( FOTO LAJM) Momentalisht në Kuvend është duke u zhvilluar mbledhja e Komisionit Hetimor për CEZ ku i pranishëm për të dëshmuar është
Plas sherri mes Shkëlzen Berishës dhe Taulant Ballës në Kuvend Djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha ndodhet në komisionin hetimor për të dëshmuar për çështjen e privati
CEZ/ Nuel Kalaj: Nuk do të dëshmoj në komisionin e Ballës! S’kam lidhje me Berishën Nuel Kalaj dëshmitari i çeshtjes CEZ ditën e sotme ka reaguar ndaj akuzave të kreut të komisionit Hetimor Taulant Balla.
I çmendur, psikopat, shpifës, plas sherri mes Shkëlzen Berishës dhe Ballës (VIDEO) Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ditën e djeshme u paraqit për herë të parë në mbledhjen e Komi
Reforma Zgjedhore, nuk ka dakordësi mes socialistëve dhe demokratëve Përfaqësues të zyrës së OSBE-së në Tiranë vunë përballë njëri-tjetrit anëtarë të dy forcave kryesore politike në vend pë