999 rezultate për

taulant

Taulant Muka: Vaksina mund të vijë në fund të vitit tjetër në Shqipëri Epidemiologu, Taulant Muka në një intervistë ka treguar se për shkak të kërkesës së madhe globale, vaksina mund të mbërr
Humbi gjyqin, Taulant Balla dënohet nga Gjykata Taulant Balla, numri dy i Partisë Socialiste, dënohet nga Gjykata e Shkallës së parë Tiranë. Sekretari i përgjithshëm i
Gjobë nëse se vendos! Muka kundërshton Ramën: Maskat nuk e ulin infeksionin Mjeku epidemiolog, Taulant Muka, i ftuar në edicionin qëndror në Ora News, përballë gazetares Matilda Mcini, foli rreth
Taulant Balla përplaset keq me gazetarin: Mos më thuaj mua mashtrues! "As ti dhe askush tjetër nuk mund të më thotë mua keni mashtruar! Tërhiqe atë që the. Jo, jo të lutem..." Një përplas
Gazetari akuza të forta ndaj Ballës: Mori 3 milion euro nga bandat Elbasani tashmë prej kohësh është kthyer në një fole krimi ku ndodhin ekzekutime mafioze të cilat mbyllen pa u zbardhur.
Del fotoja, ku po i kalon pushimet Taulant Balla (FOTO LAJM) Pendemia e COVID-19 ka penalizuar planet e shqiptarëve për të pushuar jashtë vendit. Pas mbylljes së sesionit parlam
Murrizi kërkon sërish takim me Ramën: Duam lista të hapura Kreu i grupit demokrat Myslim Murrizi ka depozituar së bashku me kolegun e tij Stojkun në Kuvend një tjetër kërkesë për
Taulant Xhaka drejt gjigandit turk Taulant Xhaka ka gjasa që këtë verë të ndryshojë ekip. Mesfushori i kombëtares shqiptare pëlqehet shumë nga drejtuesit e
Rama drejt fushatës zgjedhore, PS lajmëron nismën e rëndësishme për të garantuar mandat tjetër Progami "Fressh Voice" që do të nisë së shpejti u bë publik nga Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Taulant Balla, i cili
Habit Taulant Balla, vendos në zyrë foton e Fatos Nanos me pranga në duar (FOTO LAJM) Gjatë një interviste, Taulant Balla ka habitur me një detaj nga zyra e tij. Ndërkohë që po zhvillonte një intervistë
Xhaka befason të gjithë, transferohet te gjiganti turk Trajneri i Besiktasit, Sergen Yalcin ka shprehur interesim për transferimin e mesfushorit shqiptar të Baselit, Taulant X
Mos e beso po deshe! Taulant Balla vesh kostum sportiv të Interit me emrin e tij Deputeti i PS Taulant Balla ishte dje në një inspektim në bashkinë e Elbasanit, i shoqëruar nga një numër i madh drejtue
Taulant Xhaka drejt Turqisë, Besiktas kërkon shërbimet e "luanit" shqiptar Superliga turke vazhdon të "thithë" futbollistë shqiptarë. Është Taulant Xhaka, futbollisti i radhës që mund të tran
Nga rrëmbimi i minorenes te shantazhet, kush është ''i forti'' tropojan që mori sot "letrën" nga OFL Taulant Neçaj është në prej tre personave në Tiranë, që ditën e sotme morën formularin e deklarimit të pasurisë nga OFL.
ZYRTARE/ Ja kur nis kampionati i futbollit në Zvicër Këshilli Federal ka marrë vendim në lidhje me Superligën e Zvicrës. Ditën e sotme është vendosur që kampionati zviceran
Greqia në krizë për punëtore shqiptarë, Rama telefonon Mitsotakis për hapjen e kufirit Mediat greke raportojnë për një bisedë telefonike mes kryeministri Edi Rama dhe homologut të tij të Greqise Kyriakos Mit
Balla: S'ka kafe dhe xhiro në parqe, koha për tu kthyer në jetën normale është ende larg Numri dy i Partisë Socialiste, Taulant Balla tha se Shqipëria është ende larg kthimit të normalitetit. Në një intervistë
Taulant Seferi: Shqipëria duhet të shikojë më shumë në Maqedoni sepse ka talente Taulant Seferi i lindur në Kumanovë, ka zgjedhur të përfaqësojë kombëtaren e Shqipërisë, teksa pas ekipeve të moshave, k
Taulanti bëhet baba, emocionohet Graniti: Me fat që ju kam (FOTO LAJM) Klevis, kështu Taulant Xhaka e ka quajtur djalin e tij, që bashkëshortja e tij Arbnora e solli në jetë një ditë më parë.
Taulant Xhaka merr dhuratën e jetës (FOTO LAJM) Një lajm fantastik ka ardhur ditën e sotme për mesfushorin e kombëtares, Taulant Xhaka. Futbollisti që aktivizohet me sk