999 rezultate për

tatuazhi

Bërja e një tatuazhi është rrezik shëndetësor Një studim i ri ka zbuluar se grimca të vogla metalike nga gjilpëra e tatuazhit hyjnë në lëkurën tuaj dhe udhëtojnë drej
Kujdes! Bërja e një tatuazhit është rrezik shëndetësor Një studim i ri ka zbuluar se grimca të vogla metalike nga gjilpëra e tatuazhit hyjnë në lëkurën tuaj dhe udhëtojnë drej
Rrezikoi shumë, Fero zgjedh vendin më delikat për tatuazhin e ri (FOTO LAJM) Një nga pasionet më të mëdha të Feros, janë tatuazhet. Reperi ka disa të tillë në trupin e tij dhe duket se nuk ka nd
Grabiti i maskuar dyqanin, shqiptarin e nxjerr zbuluar tatuazhi Një shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë italiane pasi vodhi arkën e parave në një dyqan ëmbëlsirash. Ngjarja
Çiljeta hoqi tatuazhin e kryqit dhe komentuesit kaq deshën! (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajmë mend tatuazhin ‘problematik’ të Çiljetës. Kur ishte e vogël (nuk e dimë sa) ajo ka bërë tatuazh në
"Mezi po të pres", Alfio bën tatuazhin më të bukur për bebushin që do të vijë në jetë (FOTO LAJM) Një muaj më parë, moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, dhanë lajmin e bukur se do të bëhen p
Tatuazhi i veçantë i Bersant Celinës në krahun e majtë (FOTO LAJM) Bersant Celina tregoi edhe njëherë klasin, vizionin, kreativitetin dhe inteligjencën e tij në ndeshjen e mbrëmshme. C
Bërja e një tatuazhi është rrezik shëndetësor Ngjyra nuk është e vetmja gjë që mbetet kur bëni një tatuazh. Tani, një studim i ri ka zbuluar se grimca të vogla met
Studiuesit japin alarmin: Bërja e një tatuazhi është e rrezikshme për shëndetin Boja nuk është e vetmja gjë që mbetet kur bëni një tatuazh. Tani, një studim i ri ka zbuluar se grimca të vogla metalike
Pas tatuazhit, Loredana ka gati këngën për të bijën (FOTO LAJM) Që në fillimet e karrierës së saj Loredana ka dalluar për pasionin e madh që ka për tatuazhet. Në trupin e saj këngët
Dashuri nëne, Loredana gdhend në trup tatuazhin gjigant kushtuar së bijës (FOTO LAJM) Qëkurse u bë e njohur në fillimet e saj si e dashura e reperit Mozzik, ka rënë në sy pasioni i Loredanës për tatuazhet.
Modelja shqiptare tërbon rrjetin me tatuazhin në vendin intim (FOTO LAJM) Rike Roçi ka tërbuar fansat teksa ka publikuar një foto më bikini. Në këtë foto dallohet qartë një tatuazh që Rikja
Besa Kokëdhima bën tatuazhin e parë, ky është kuptimi i veçantë (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima ka treguar shpesh se ka një lidhje shumë të ngushtë me origjinën e saj dhe nuk nguron që këtë gjë ta shpr
Me tatuazhin e Monikës dhe flokë të gjatë, Meta publikon foton e pazakontë (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta ka publikuar së fundmi një foto tëpër të ccuditshme e ccila është montuar nga ndjekësit e tij. F
Ledri publikon foto me Rita Orën, i zbulon tatuazhin në pjesën intime (FOTO LAJM) Këngëtari mjaft i dashur nga publiku shqiptar e jo vetëm Ledri Vula, ka postuar një fotografi me këngëtaren Rita Ora.
E zhveshur në plazh, Arbana Osmani tregon tatuazhin në pjesën intime (FOTO LAJM) Teksa ndodhet me pushime, ditët e fundit moderatorja Arban Osmani ka qenë shumë aktive në "Instagram" teksa ka kaluar mo
E dashura e yllit të Barcelonës i befason të gjithë me tatuazhin e veçantë (FOTO LAJM) Rakitiç ka postuar së fundmi në rrjetet sociale disa foto me të dashurën në plazh. Menjëherë pas pushimeve, ai do t’i
Modelja nxjerr tatuazhin në vendin intim, tërbohen fansat (FOTO LAJM) Koha, më në fund është përmirësuar dhe dëshira për t’u zhveshur është shumë e madhe. Ja pra atëherë motrat Belen dhe Cec
Wanda Nara bën tatuazh të ri dhe ka një mesazh për Interin (FOTO LAJM) Wanda Nara padyshim është një nga fermat më të përfolura në botën e futbollit. Agjentia dhe bashkëshortja e Mauro Ikardi
"Të dua", fansja bën tatuazhin e veçantë për Flor Mumajesin (FOTO LAJM) VIP-at janë njerëz me shumë influencë tëk njerëzit. Kemi parë plotë raste që fansat e një personazhi të famshëm të marr