999 rezultate për

tatuazhe

Muskuloz e plot tatuazhe, ky është i dashuri "boss" i Roza Latit Moderatorja simpatike Roza Lati u kthye në qendër të vëmendjes së mediave pas fotove që postoi në Instagram ku shfaqej m
Një gjarpër që del nga..., Dafina bën tatuazh në zonën intime (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri, njihet edhe për pasionin e saj për tatuazhet. Prej 13 vitesh ajo ka pikt
Pas divorcit të bujshëm, Hygerta tregon tatuazhet në zonën intime Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
Rita Ora nuk njeh kufij: I heq të gjitha e tregon tatuazhet në vende intime Rita Ora është një ndër këngëtaret më seksi shqiptare. Rita është një ndër të famshmet më të hapura me fansat e saj.
I apasionuar pas tatuazheve, Coutinho tregon domethënien e tyre Philippe Coutinhho, është një nga lojtarët më të shtrenjtë të Barcelonës. Ai përveç pasionit për futbollit duket se
Ronaldo nuk ka asnjë tatuazh në trup për këtë arsye shumë humane Është një nga futbollistët më të mirë në botë, kampion jo vetëm në fushë por edhe jashtë saj. Fiziku i tij ka bërë q
Pas atyre që pëlqejnë tatuazhet fshihet ky sekret i errët Askush nuk mund të parashikojë saktë nëse burri/gruaja do të tradhtojë. Por, ekziston një karakteristikë fizike nga e c
Arsyeja pse të gjithë e "urrejnë" këtë djalë në Instagram! (FOTO LAJM) Një bodybuilder në Instagram së fundmi ka nxitur shumë komente negative nga përdoruesit e rrjetit social. I njohur si
Këto janë tatuazhet më qesharake që ju kanë parë sytë (FOTO LAJM) Një koleksion fotosh shumë qesharake është shpërndarë në internet së fundmi. Fotot tregojnë tatuazhe që njerëzit i ka
Çmenduri! Këta tifozë anglez kanë bërë tatuazhet më të nxituara (FOTO LAJM) Suksesi i Anglisë deri na fazën e gjysmëfinaleve të Botërorit bëri që shumë tifozë të entuziazmohen pafundë dhe madje li
Zbulohet i dashuri misterioz i Roza Latit, plot me tatuazhe Moderatorja e njohur e emisionit "Why not", Roza Lati, prej disa ditësh vendosi të zhdukej nga Instagrami, pa dhënë asnj
Dua Lipa nuk e di sa tatuazhe ka në trup (FOTO LAJM) Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në këtë moment. Këngëtarja po mban një numër të madh të k
Në Panairin e Tatuazheve në Londër u bë nami (FOTO LAJM) Të pasmet, barku, krahët, shpina dhe këmbët… nuk ka mbetur pjesë e trupit pa u pikturuar në Panairin e Tatuazheve në Lon
Arsyeja pse të gjithë e "urrejnë" këtë djalë në Instagram! (FOTO LAJM) Një bodybuilder në Instagram së fundmi ka nxitur shumë komente negative nga përdoruesit e rrjetit social. I njohur si
Tatuazhet më të vjetër datojnë 5 mijë vite para (FOTO LAJM) Tatuazhet më të vjetër në botë janë zbuluar në mumje egjiptiane 5 mijë vjet para në Muzeun Britanik, duke rishkruar hist
Brooklyn Beckham tregon se kujt ja ka kushtuar tatuazhin e ri Që kur mbushi 18-vjeç vitin e kaluar, Brooklyn Beckham vendosi të bëjë disa tatuazhe në trupin e tij që i kishte zgjedhu
Rita Ora me dy tatuazhe të reja: Një në kokë, një në dorë Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja është duke punuar
Alarm nga Gjermania, ndalen tatuazhet për futbollistët Prej kohësh ekzistojnë dilemat mbi efektin e tatuazheve në përformancën e sportistëve profesionistë. Teksa flitet thjesh
10 gjërat që duhet ti dini për Coutinhon Coutinho është shumë pranë realizimit të ëndrrës së tij për t'u transferuar në Camp Nou. Braziliani pati një karrierë mr
Gangsteri 60-vjeçar mbulon çdo pjesë të trupit me tatuazhe (FOTO LAJM) Një jetë mes krimit dhe luftës po motivon një gangster nga Melbourne për të bërë tatuazh çdo pjesë të trupit të tij, duk