999 rezultate për

tatuazhe

Mjeke thyen tabu me tatuazhe, kjo është më e veçanta në botë (FOTO LAJM) Dr Sarah Grey është padyshim një prej mjekëve më të veçantë botë, për shkak të tatuazheve të shumta që mban në trup. Ajo
S'do i besoni syve, këto janë tatuazhet më reale dhe të çuditshme (FOTO LAJM) Duken si reale, por në fakt janë thjesht tatuazhe. Më lartë po iu sjellim disa prej gjërave më të çuditshme që njerëz
Studiuesit japin alarmin: Bërja e një tatuazhi është e rrezikshme për shëndetin Boja nuk është e vetmja gjë që mbetet kur bëni një tatuazh. Tani, një studim i ri ka zbuluar se grimca të vogla metalike
Testohen tatuazhet "e zgjuar" që zbulojnë sëmundje në trupin tonë Yje, shigjeta, trekëndësha dhe lule. Në pamje të parë mund të duken skica të thjeshta tatuazhesh. Por këto skicime mb
Mendohuni mirë para se të bëni tatuazhe për të cilat do të pendoheshit (FOTO LAJM) Nëse keni menduar ndonjëherë të bëni një tatuazh, këto imazhe do t’iu bëjnë të mendoni dy herë dhe të kini kujdes para s
Përmes tatuazheve shoqëria kujton Florijana Ismailin Futbollistja shqiptare Florijana Ismaili u gjet e vdekur të martën, pas kërkimit 4 ditorë në liqenin e Comos. Ajo kis
EMOCIONUESE/ Shoqet e skuadrës bëjnë tatuazhe në kujtim të Florijanës Bashkëlojtaret dhe miqtë e futbollistes së ndjerë, Florijana Ismaili, e kanë përkujtuar atë në një mënyrë të veçantë. Kj
Tatuazhet që mbajnë gjallë kujtimet e bukura (FOTO LAJM) Tatuazhet na tregojnë shumë rreth një personi sepse nuk është një akt i lehtë për ta mbajtur dhimbjen e gjilpërës. Aj
Dafina Zeqiri e "djeg" Spanjën, zbulon trupin plot tatuazhe (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri së fundi ka qëndruar në Ibiza të Spanjës për të shijuar bukuritë që ka ky ishull. Këngëtarja e njohur,
Në Panairin e Tatuazheve në Londër u bë nami (FOTO LAJM) Në Panairin e Tatuazheve në Londër shumë persona shfrytëzuan rastin për të pikturuar pjesët e ndryshme të barkut. Kës
Hysaj bën tatuazh të ri, ia kushton djalit të tij (FOTO & VIDEO) Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, është shumë i apasionuar pas tatuazheve. Ai ka shumë prej tyre në kra
Trupin plot me tatuazhe, Piro Çako flet për të birin (FOTO LAJM) Djali i Pirro Çakos, Anthony, ka mbushur trupin plot me tatuazhe. Dhe pikërisht për këtë, këngëtari u pyet gjatë para
Kombinime perfekte të tatuazheve në çift (FOTO LAJM) Tatuazhet janë një nga trendet e momentit. Gjithnjë e më shumë po i shohim të përmasave dhe ngjyrave të ndryshme. Di
Tatuazhet më katastrofë (FOTO LAJM) Për të bërë një tatuazh për disa persona është vendimi më i vështirë për t’u marrë, për të tjerë jo vetëm që nuk e kanë
Pa mësuar kuptimin mos bëni tatuazhe, mund të burgoseni (FOTO LAJM) Tatuazhet janë shumë më tepër se sa vetëm një vizatim në trup, Për shumicën e njerëzve, tatuazhet kanë një kuptim të veç
DENONCIMI/ Djali me tatuazhe përdhunon dy vajza të mitura në Vlorë Ish-kryeministri Berisha ka postuar një denoncim të rendë të ardhur nga një vajzë e mitur nga Selenica e Vlorë, sipas të
Dhomat e errëta ku iranianët janë të lirë nga pushteti Studioja e tatuazheve e Mohammedit është e fshehur në dhomën prapa të një dyqani të veshjeve në pjesën më të varfër, jug
Morata dhe Alice nxjerrin tatuazhet, mesazhi në to është tepër kuptimplotë (FOTO LAJM) Sulmuesi i Chelsea, Alvaro Morata dhe bashkëshortja e tij, bjonda simpatike, Alice kanë shpërndarë disa foto të veçanta
Qeros, muskuloz dhe plot tatuazhe: Roza Lati reagon pasi e "lidhën me burrin e shoqës" (FOTO LAJM) Që prej ndarjes me këngëtarin Stine, Roza Lati nuk ka bërë publike asnjë lidhje ndonëse e ka thënë shpesh që ka një pers
Mbuluar në tatuazhe, kush është kreu i bandës së rrezikshme në Itali Arrestohet nje shqiptar ne Itali, drejtuesi i nje bande te merrej me trafikun e droges ne vendin fqinj. Një shqiptar