999 rezultate për

tatuazhe

E fiksuar pas tatuazheve, 24 vjeçarja shpenzon plot 20 mijë paund dhe nuk njihet më (FOTO LAJM) Amber Briana Luk ndaloi së i numëruari tatuazhet e saj kur arriti 150, por mendon që ka bërë edhe të paktën 100 të tjera
Bëjeni këtë Shën Valentin të paharrueshëm me tatuazhet më fantastik "matchy-matchy" (FOTO LAJM) Jo çdokush do të merrte guximin të shënjonte përgjithmonë në lëkurë atmosferën e dashurisë apo vlerësimin për një mike t
Në muajin e dashurisë, këto janë tatuazhet më fantastik "matchy-matchy" (FOTO LAJM) Jo çdokush do të merrte guximin të shënjonte përgjithmonë në lëkurë atmosferën e dashurisë apo vlerësimin për një mike t
S'do i besoni syve, këto janë tatuazhet më reale dhe më të çuditshme (FOTO LAJM) Duken si reale, por në fakt janë thjesht tatuazhe. Disa personave u merr shumë kohë vendimi për të bërë një tatuazh e
23 vjeçarja mbush 90% të trupit me tatuazhe (FOTO LAJM) Njihuni me 23 vjeçaren e cila ka vendosur të tatuzhojë pjesën më të madhe të trupit. Ka shpenzuar plot 19,000 dollarë
E quajnë të çmendur! 25-vjeçarja paguan 15 mijë paund për tatuazhe (FOTO LAJM) 15 mijë paund vetëm për të mbuluar trupin me tatuazhe, kjo është historia e një vajze në Mbretërinë e Bashkuar. Nadin
Bërja e një tatuazhi është rrezik shëndetësor Një studim i ri ka zbuluar se grimca të vogla metalike nga gjilpëra e tatuazhit hyjnë në lëkurën tuaj dhe udhëtojnë drej
Britanikja e "çmendur" pas Mourinhos (FOTO LAJM) Ajo është 62 vjeçe, por prej shumë kohësh është e dashuruar me Jose Mourinhon, të cilit i ka kushtuar përveçse shumë koh
Kujdes! Bërja e një tatuazhit është rrezik shëndetësor Një studim i ri ka zbuluar se grimca të vogla metalike nga gjilpëra e tatuazhit hyjnë në lëkurën tuaj dhe udhëtojnë drej
Sëmundja, feja, tatuazhet/ 10 gjërat që nuk i keni ditur për të dashurin e Dua Lipës, Anwar Hadid (FOTO LAJM) Emri Anwar Hadid mund të tingëllojë i njohur për ju, veçanërisht nëse jeni i/e pasionuar pas modës ose revistave të modë
Ka 38 tatuazhe të Mourinho-s, shikoni më të fundit të tifozes së çmendur pas portugezit Ka tifozë, por ka edhe super tifozë. Viv Bodycote, 62-vjeçarja e fiksuar pas Jose Mourinho-s, ta ka 38 tatuazhe të The S
Tatuazhet u kanë ndryshuar jetën këtyre njerëzve, mësoni arsyen (FOTO LAJM) Kemi parë shumë njerëz që e kanë me shenja lëkurën që prej lindjes ose ju janë krijuar gjatë jetës. Por sigurisht që a
Nga Skënderbeu te Joker-i, shqiptarët befasojnë me tatuazhet e tyre (FOTO LAJM) Të bësh një tatuazh për pjesën më të madhe të njerëzve duhet që ai të ketë kuptim,e e për këtë arsye shpesh adhuruesit p
Fshihni shenjat e lëkurës, tatuazhet u kanë ndryshuar jetën këtyre njerëzve (FOTO LAJM) Nëse dhe ju keni një problem të tillë,ne galerine me siper mund te gjeni mënyrën më të bukur për të fshehur këto shenja
Butrint Imeri bën tatuazh presonazhin e animuar, të preferuarin e djemve shqiptar (FOTO LAJM) Butrint Imeri nuk njihet si një personazh që i ka shumë qejf tatuazhet, megjithatë në trupin e tij ka disa të tillë.
Nga Skënderbeu te Joker-i, shqiptarët befasojnë me tatuazhet e tyre (FOTO LAJM) Të bësh një tatuazh për pjesën më të madhe të njerëzve duhet që ai të ketë kuptim,e e për këtë arsye shpesh adhuruesit p
Sudimi: Tatuazhet i dëmtojnë futbollistët, ndikojnë ndjeshëm në performancën e tyre Moda e tatuazheve në futbollin modern është diçka e cila praktikohet në masë dhe përllogaritet që rreth 50% e lojtarëve
Jonida dhe Romeo drejt konfirmimit të lidhjes, bëjnë tatuazh të dy bashkë (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi ka rënë gjithmonë në sy për pamjen e saj. Jo vetëm stili në veshje, por edhe tatuazhet në tr
Mjeke thyen tabu me tatuazhe, kjo është më e veçanta në botë (FOTO LAJM) Dr Sarah Grey është padyshim një prej mjekëve më të veçantë botë, për shkak të tatuazheve të shumta që mban në trup. Ajo
S'do i besoni syve, këto janë tatuazhet më reale dhe të çuditshme (FOTO LAJM) Duken si reale, por në fakt janë thjesht tatuazhe. Më lartë po iu sjellim disa prej gjërave më të çuditshme që njerëz