999 rezultate për

tatuazh

Sudimi: Tatuazhet i dëmtojnë futbollistët, ndikojnë ndjeshëm në performancën e tyre Moda e tatuazheve në futbollin modern është diçka e cila praktikohet në masë dhe përllogaritet që rreth 50% e lojtarëve
Jonida dhe Romeo drejt konfirmimit të lidhjes, bëjnë tatuazh të dy bashkë (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi ka rënë gjithmonë në sy për pamjen e saj. Jo vetëm stili në veshje, por edhe tatuazhet në tr
Bërja e një tatuazhi është rrezik shëndetësor Ngjyra nuk është e vetmja gjë që mbetet kur bëni një tatuazh. Tani, një studim i ri ka zbuluar se grimca të vogla met
Njihuni me Hildën, gruaja më e vjetër në botë që bën tatuazh (FOTO LAJM) Një gjyshe, 94 vjeç, besohet të jetë gruaja më e vjetër që ka bërë ndonjëherë një tatuazh në Mbretërinë e Bashkuar pasi
Rrëfehet Pavard: Prindërit do të më kishin vrarë nëse bëja tatuazh Shqipëria do të luajë pas pak ditësh ndaj Francës në Paris dhe i grumbulluar për këtë takim kundër kuqezinjve është edhe
Mjeke thyen tabu me tatuazhe, kjo është më e veçanta në botë (FOTO LAJM) Dr Sarah Grey është padyshim një prej mjekëve më të veçantë botë, për shkak të tatuazheve të shumta që mban në trup. Ajo
S'do i besoni syve, këto janë tatuazhet më reale dhe të çuditshme (FOTO LAJM) Duken si reale, por në fakt janë thjesht tatuazhe. Më lartë po iu sjellim disa prej gjërave më të çuditshme që njerëz
Studiuesit japin alarmin: Bërja e një tatuazhi është e rrezikshme për shëndetin Boja nuk është e vetmja gjë që mbetet kur bëni një tatuazh. Tani, një studim i ri ka zbuluar se grimca të vogla metalike
Pas tatuazhit, Loredana ka gati këngën për të bijën (FOTO LAJM) Që në fillimet e karrierës së saj Loredana ka dalluar për pasionin e madh që ka për tatuazhet. Në trupin e saj këngët
Një tatuazh gjigant, kë gdhendi Ingrit Gjoni në trup (VIDEO) Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjete sociale dhe komentohet gjatë në media. Ingrit
Dashuri nëne, Loredana gdhend në trup tatuazhin gjigant kushtuar së bijës (FOTO LAJM) Qëkurse u bë e njohur në fillimet e saj si e dashura e reperit Mozzik, ka rënë në sy pasioni i Loredanës për tatuazhet.
Modelja shqiptare tërbon rrjetin me tatuazhin në vendin intim (FOTO LAJM) Rike Roçi ka tërbuar fansat teksa ka publikuar një foto më bikini. Në këtë foto dallohet qartë një tatuazh që Rikja
Drake bën tatuazh Beatles, kuptimi nxit debat në rrjet (FOTO LAJM) Drake ka bërë tatuazh të ri në dorën e tij. Kwngwtari bëri tatuazh grupin e njohur nga Liverpool Beatles në dorën e t
Besa Kokëdhima bën tatuazhin e parë, ky është kuptimi i veçantë (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima ka treguar shpesh se ka një lidhje shumë të ngushtë me origjinën e saj dhe nuk nguron që këtë gjë ta shpr
Testohen tatuazhet "e zgjuar" që zbulojnë sëmundje në trupin tonë Yje, shigjeta, trekëndësha dhe lule. Në pamje të parë mund të duken skica të thjeshta tatuazhesh. Por këto skicime mb
Mendohuni mirë para se të bëni tatuazhe për të cilat do të pendoheshit (FOTO LAJM) Nëse keni menduar ndonjëherë të bëni një tatuazh, këto imazhe do t’iu bëjnë të mendoni dy herë dhe të kini kujdes para s
Nëse po mendoni të bëni një tatuazh, ky është trendi i ri (FOTO LAJM) Pikturimi i trupit njihet si një traditë e hershme dhe pjesë e kulturave të ndryshme! Ka ekzistuar ndër shekuj dhe ende
Me tatuazhin e Monikës dhe flokë të gjatë, Meta publikon foton e pazakontë (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta ka publikuar së fundmi një foto tëpër të ccuditshme e ccila është montuar nga ndjekësit e tij. F
Përmes tatuazheve shoqëria kujton Florijana Ismailin Futbollistja shqiptare Florijana Ismaili u gjet e vdekur të martën, pas kërkimit 4 ditorë në liqenin e Comos. Ajo kis
EMOCIONUESE/ Shoqet e skuadrës bëjnë tatuazhe në kujtim të Florijanës Bashkëlojtaret dhe miqtë e futbollistes së ndjerë, Florijana Ismaili, e kanë përkujtuar atë në një mënyrë të veçantë. Kj