999 rezultate për

tatu

“Kooperativistet simpatike që çmendën Enver Hoxhën”, pamje nga fotografi i diktaturës (FOTO LAJM) Janë publikuar disa fotografi të mjeshtrit të mirënjohur Petrit Kumi, i cili ka lënë gjurmë shumë të rëndësishme në hist
Sokol Kushta: Reja një nga më të mirët, çdo lojtar i ri duhet të përkrahet dhe jo kritikohet Kombëtarja shiqptare, ka bërë një paraqitje shumë të mirë mbrëmjen e djeshme, duke fituar Islandën dhe ka kthyer tërësis
Rrëfehet Pavard: Prindërit do të më kishin vrarë nëse bëja tatuazh Shqipëria do të luajë pas pak ditësh ndaj Francës në Paris dhe i grumbulluar për këtë takim kundër kuqezinjve është edhe
U gjet e vdekur, detaje rrëqethëse rreth vetëvrasjes së 20 vjeçares në Pejë Një vajzë është gjetur pa shenja jete në tarracën e katit të shtatë të një banese në rrugën “Ali Pashë Tepelena”, në Pej
Mjeke thyen tabu me tatuazhe, kjo është më e veçanta në botë (FOTO LAJM) Dr Sarah Grey është padyshim një prej mjekëve më të veçantë botë, për shkak të tatuazheve të shumta që mban në trup. Ajo
Vettingu, çfarë u konstatua për gjyqtarin e administratives Ditën e sotme është rikthyer procesi i Vetingut, ndërsa përpara Komisionit të Pavarur të Kualifikimit është paraqitur gj
S'do i besoni syve, këto janë tatuazhet më reale dhe të çuditshme (FOTO LAJM) Duken si reale, por në fakt janë thjesht tatuazhe. Më lartë po iu sjellim disa prej gjërave më të çuditshme që njerëz
Studiuesit japin alarmin: Bërja e një tatuazhi është e rrezikshme për shëndetin Boja nuk është e vetmja gjë që mbetet kur bëni një tatuazh. Tani, një studim i ri ka zbuluar se grimca të vogla metalike
Rakipi: Në Shqipëri është instaluar diktatura, Rama mund ta mbyllë emisionin tim vetëm kur të mos jem më në këtë botë (VIDEO) Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar studion e lajmeve nw RTV Ora për të folur rreth mbylljes së emisionit “Të Paekspoz
Pas tatuazhit, Loredana ka gati këngën për të bijën (FOTO LAJM) Që në fillimet e karrierës së saj Loredana ka dalluar për pasionin e madh që ka për tatuazhet. Në trupin e saj këngët
Barcelona nderon me statujë bronzi legjendën holandeze (VIDEO) Klubi i Barcelonës ka zbuluar statujën e legjendës Johan Cruyff, e vendosur jashtë stadiumit mitik “Camp Nou”. Miqtë
Një tatuazh gjigant, kë gdhendi Ingrit Gjoni në trup (VIDEO) Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjete sociale dhe komentohet gjatë në media. Ingrit
Dashuri nëne, Loredana gdhend në trup tatuazhin gjigant kushtuar së bijës (FOTO LAJM) Qëkurse u bë e njohur në fillimet e saj si e dashura e reperit Mozzik, ka rënë në sy pasioni i Loredanës për tatuazhet.
Modelja shqiptare tërbon rrjetin me tatuazhin në vendin intim (FOTO LAJM) Rike Roçi ka tërbuar fansat teksa ka publikuar një foto më bikini. Në këtë foto dallohet qartë një tatuazh që Rikja
Drake bën tatuazh Beatles, kuptimi nxit debat në rrjet (FOTO LAJM) Drake ka bërë tatuazh të ri në dorën e tij. Kwngwtari bëri tatuazh grupin e njohur nga Liverpool Beatles në dorën e t
Besa Kokëdhima bën tatuazhin e parë, ky është kuptimi i veçantë (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima ka treguar shpesh se ka një lidhje shumë të ngushtë me origjinën e saj dhe nuk nguron që këtë gjë ta shpr
Gazetari zbulon ngjarjen që shqetësoi Ramën teksa pushonte në Vlorë me Zahon “Po t’u vunë vlonjatët, nuk ta lënë mangut as në det”, shkruan gazetari Basir Çollaku. Nëpërmjet një statusi në Face
Jemi në diktaturë! Polici bashkiak e goditi me grusht, gruaja shtatzënë kallëzohet penalisht Diktaturat nuk vijnë duke njoftuar, por shfaqen përmes veprimeve arbitrare të shtetit. Gjatë ditës së djeshme në rrj
Gazeta gjermane jehonë Teatrit Kombëtar: Artistët bërtasin "rroftë Teatri, poshtë diktatura" Gazeta gjermane “Tageszeitung” i ka kushtuar një artikull zhvillimeve më të fundit në lidhje me çështjen e Teatrit Kombë
Testohen tatuazhet "e zgjuar" që zbulojnë sëmundje në trupin tonë Yje, shigjeta, trekëndësha dhe lule. Në pamje të parë mund të duken skica të thjeshta tatuazhesh. Por këto skicime mb