999 rezultate për

tatlises

Shikoni sa është plakur Ibrahim Tatlises (FOTO) Këngëtari turk, Ibrahim Tatlises, i njohur për zërin e tij fantastik, ka publikuar një foto pas operacionit të kryer në
Këngëtari Ibrahim Tatlises ende vuan pasojat e plagosjes Pas një atentati në vitet '90 dhe një tjetër në vitin 2011, këngëtari i njohur turk Ibrahim Tatlises ka mbetur me pasoja
Blero në gjurmët e Ibrahim Tatlises (VIDEO) Këngëtari nga Kosova Blero e ka shprehur prej kohësh që është fans i këngëtarit të madh turk, Ibrahim Tatlises. Për këtë
Tatlises i mbrojtur me masa të larta sigurie Ibrahim Tatlises, këngëtari legjendar turk i cili u qëllua nga tri plumba të kallashnikovit, po qëndron në spital midis
Tatlises fillon të flasë Të mërkurën, pas heqjes nga aparati për frymëmarrje , Ibrahim Tatlises ka filluar të flasë. Megjithatë, sipas mjekëve, r
Tatlises do ta ruajë zërin e tij të famshëm Ikona turke Ibrahim Tatlises është ende në kujdes intensiv sepse gjendja e tij shëndetësore është akoma e rëndë, por mje
Sulmohet me armë këngëtari Ibrahim Tatlises Mbrëmë rreth orës 00:00 në Stamboll, është sulmuar me armë nga persona ende të panjohur këngëtari i njohur turk Ibrahim