999 rezultate për

tatim-taksave

Dy persona tentojnë ti grabisin makinën drejtorit të Tatim-Taksave Një ngjarje e paprecedentëë ka ndodhur në Gjirokastër. Drejtorit të Tatim-Taksave vendore në Bashkinë e Gjirokastrës
Denoncimi: Inspektorët e tatim-taksave po terrorizojnë biznesin Ish-kryeministri Sali Berisha më anë të një statusi në llogarinë e tij në Facebook, shkruan se tatimorët kanë terrorizua
Pranga 62 vjeçarit për prerje të paligjshme të pyjeve Një tjetër shtetas është vënë në pranga, për prerje të paligjshme të pyjeve. "Specialistët e Seksionit për Hetimin dhe P
Shpërthim eksplozivi në banesën e inspektorit të Tatim-Taksave në Vlorë Fatmirësisht ka përfunduar pa të lënduar një shpërthim eksplozivi në banesën e inspektorit të Tatim-Taksave në qytetin e
Rritja çmimeve, Bashkia e Tiranës vijon kontrollet e tregjeve Bashkia e Tiranës ka vazhduar kontrollet e tregjeve të kryeqytetit edhe gjatë ditës së diele. Agjencia për Mbrojtjen e K