999 rezultate për

tateshi

Qethi nxënësin sepse flokët nuk i përshtateshin me Kuranin, dënohet mësuesi Mësuesi i një shkolle myslimane është dënuar me një vit burg pasi dhunoi brutalisht dhe më pas i rroi kokën nxënësit të
Jep dorëheqje edhe një drejtor tjetër i Aleancës Bekim Tateshi drejtor i Klinikës Universitare të Syve ka dhënë dorëheqjen nga detyra. Tateshi ka qenë funksionar i Al
Bekim Tateshi kandidat për postin e ministrit të Shëndetësisë? Arben Taravari, jozyrtarisht, do të largohet nga kabineti ministror këto ditë dhe do të bëjë fushatë për të marrë kreun
LR-PDSH: Shqiptarët të diskriminuar në shëndetësi LR-PDSH, përmes një konference me gazetarët, ka shprehur shqetësime për diskriminimin në shëndetësi që i bëhet vendbanim
Mjeku Tateshi: Rrota në Shkup, më e shtrenjtë se filtrat për oxhaqet e Jugohromit Tetova vazhdon luften e saj me helmin. Nata midis të hënës dhe të martës regjistroi shifra rekord persa i perket ndotjes