999 rezultate për

tass

Ky është shqiptari që u vra në Austri (FOTO LAJM) E enjta mbrëma ka qenë fatale për një kosovar që jetonte në Vienë të Austrisë.Shqiptim Ahmeti ishte duke shëtitur në Vie
Hiqet imuniteti, amerikanët hyjnë në misionin rus në SHBA Autoritetet amerikane kanë marrë kontrollin mbi ndërtesën e misionit tregtar rus në Uashington, transmeton agjencia TASS
Arrestohet bosi i Ndraghetass, i kërkuari më i rrezikshëm Arrestohet bosi i Kalabrisë Vincenso Macri ose sic njihej ndryshe bosi i Ndraghetass. Arrestimi u be ne aeroportin e
TASS: Theren me thikë tre tifozë rusë në Beograd Mediet ruse kanë raportuar sot se tre simpatizantë rusë janë therur me thikë në Beograd, pas ndeshjes miqësore mes ekipi
Çudia çeçene/ Krijohet polici speciale për respektimin e traditave në dasma Ministria e Kulturës në rajonin rus të Çeçenisë, ka urdhëruar krijimin një njësise speciale politike për t’u siguruar
Ikën Inzaghi, vijnë Tassotti dhe Brocchi? Aventurës së Filippo Inzaghit në krye të pankinës së Milanit duket se i ka ardhur fundi. Këto ndoshta janë orët më vendi
Pushton gazetat për romancën, aktorja feston kthimin në TV Katharine McPhee, pritet të kthehet në televizion me serialin e ri të CBS, “Scorpion”. Aktorja ish-protagoniste e serial
Tottenham bllokon Allegrin: Vjen me Tassottin Pas dështimit me Andre Villas-Boas Tottenham i besoi stolin Tim Sherwood, i cili pritet të lerë "White Hart Lane" në për
Ultimatum për Seedorf, në 4 ditë vendoset e ardhmja Muaji i mjaltit ka mbaruar shpejt, dhe diçka në këtë pikë është e qartë. Mbretërimi i Clarence Seedorf sapo ka filluar d
Stam dhe Crespo duke ardhur, lamtumirë Tassotti Fillon të marrë formë stafi teknik i Clarence Seedorf te Milan. Duke filluar nga sezoni 2014-2015, siç shkruan sot "La G
Seedorf-Tassotti, një pankinë për dy (FOTO LAJM) Një pankinë me vetëm dy vende për Clarence Seedorf dhe Mauro Tassottin: është kjo risia e "San Siro"-s, e inaguruar dje
Tassotti i kënaqur me Hondan Trajneri i përkohshëm i Milanit, Mauro Tassotti, në një koment për faqen zyrtare të klubit është shprehur i impresionuar
Tassotti: Të gjithë jemi përgjegjës për krizën e Milanit Mauro Tassoti ka shprehur zhgënjimin e tij me krizën që e ka kapluar Milanin në këtë edicion, derisa ka thënë se të gjit
Milan-Spezia, formacionet zyrtare Kompletohet sot kuadri i 1/8-ve të Kupës së Italisë: në fushë Catania-Siena, Milan-Spezia dhe Napoli-Atalanta. Kuqezinjt
Milan-Spezia, formacionet e mundshme Kompletohet sot kuadri i 1/8-ve të Kupës së Italisë: në fushë Catania-Siena, Milan-Spezia dhe Napoli-Atalanta. Kuqezinjt
Milan, ja stafi teknik i Seedorf (FOTO LAJM) Aventura e Massimiliano Allegrit te Milan përfundoi në mesditën e djeshme, pas humbjes shokuese 4-3 ndaj Sassuolo-s në f
Tassoti dhe Abate kundër Balotellit Mario Balotelli nuk ndryshon ves dhe këtë herë gjesti i sulmuesit ka filluar të ngjallë edhe reagimet kundër në kampin k
Sneijder i shtrenjtë për Milanin Zëvëndëstrajneri i Milan, Mauro Tassotti ka bërë një analizë merkatos së janarit duke mos harruar edhe Wesley Sneijder.
Milan, ja plani për post-Allegri Karta Tassotti është gati. Dhe më pas një mes Luciano Spallettit dhe "ëndrrës" Guardiola. Nuk ndryshon linja e Milan për
Putin kërkon marrjen e masave kundër zjarrit Rusia Qendrore po vijon të përballet me valën e paprecedentë të të nxehtit. Veriu i vendit përjetoi gjatë orëve të natës