999 rezultate për

tash

Dhurata ideale! 10 librat që duhen lexuar këtë prag festash Libri mbetet një prej atyre dhuratave të paçmuara, që i bën ballë kohës dhe hapësirës dhe për festat e fundvitit është i
Prej ditësh duke luftuar me COVID-19, ndërron jetë anestezisti i njohur shqiptar Anestezisti kosovar, Afrim Tasholli, nuk ka mundur dot ta fitoj betejën me virusin Covid-19, duke ndërruar jetë ditën e
EKSKLUZIVE/ Zguro "braktis" SHBA dhe rikthehet në Shqipëri, "lumë" ofertash për pogradecarin Pogradecari, Vangjel Zguro, i cili prej 2 vitesh ndodhet në SHBA, ka mbyllur kontrantën me ekipin amerikan, FC Tulsa, dh
Nëse deri tani i keni dhënë fëmijës lëng frutash në mëngjes, mos e bëni më Fëmijët që pinë lëng frutash gjatë kohës që konsumojnë mëngjes, kanë më shumë shanse të jenë mbipeshë apo të vuajnë nga
Nora lë pas divorcin pas krahëve dhje merr frenat në dorë, hap biznesin e saj Këngëtarja Nora Istrefi ka hyrë në listën e këngëtarëve me biznese jashtë aktivitetit primar, të kënduarit. Në këto k
Nuk e lanë dëmtimet, Ibrahimovic mbyll vitin Nuk kanë të sosur telashet për Zlatan Ibrahimoviç, që dukej se kishte lënë pas dëmtimin e pësuar në ndeshjen me Napolin
Iu bashkua ISIS-it kur ishte 15 vjeçe, vendimi që ka marrë Zvicra për vajzën shqiptare Në vitin 2014, vajza nga Winterthuri kishte udhëtuar me vëllain e saj atëherë 16-vjeçar në territorin e milicisë terrori
Juventus-Napoli mund të riluhet, beteja ligjore ende nuk ka mbaruar Juventus-Napoli ende nuk ka… “mbaruar”. Të martën, 22 dhjetor, pritet vendimi i Kolegjit të Garancisë CONI (komiteti
Ide dhuratash për Krishtlindje në kohë pandemie Ka ardhur momenti ku mendojmë për dhuratat, me të cilat bëjmë të lumtur të afërmit tanë. Ashtu si shumë gjëra të tjera k
Arrestohen dy persona për falsifikim pasaportash dhe dokumete të tjera Policia e Lezhës ka arrestuar dy persona, të cilët akuzohen për falsifikim të pasaportave, kartave të identitetit dhe pa
Ledri u bë baba, urimi i shumëpritur i Dafinës nuk mungoi (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka reaguar pas lindjes së vajzës së Ledrit. Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sa
Gjermania hyn nga sot në një tjetër mbyllje Gjermania hyn sot në ”Lock-Down”, mbyllen shkollat dhe bizneset Gjermania ka hyrë zyrtarisht nga sot në një ”Lock-Down”
Ish-Blloku në kaos, FNSH "dush" me ujë protestuesve për t'i larguar Edhe ditën e sotme, protesta është agravuar shpejt. Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë hedhur gaz lotsjellës në drej
Atmosferë magjike festash, brenda shtëpisë së Ronaldos dhe Georginës (FOTO LAJM) Këtë vit të gjithë kemi nevojë për festë, drita e ngjyrë, pas një periudhe të vështirë që po kalon gjithë bota. Tashm
Atmosferë festash, brenda super rezidencës së miliarderes Kiley Jenner (FOTO LAJM) Në çdo rast feste, Kylie Jenner, vjen me diçka të veçantë dhe shumë kreative. Ndërkohë për miliarderen e re, kjo është p
Atmosferë festash, brenda shtëpisë së Irës dhe Gaz Pajës (FOTO LAJM) Festat kanë trokitur edhe në shtëpinë e çiftit të njohur të showbiz-it, aktorit Gaz Paja dhe partneres së tij Ira Seferi
Çfarë po ndodh me Man United, anglezët me një këmbë jashtë Champions (VIDEO) Leipzig është duke fituar 2-0 në shtëpi ndaj Manchester United. Pas vetëm dy minutash lojë, skuadra gjermane kaloi në
"Pas 10 minutash babai juaj vdes", telefonata e mjekut shokon vajzën Një nga historitë më tw trishta dhe tw dhimbshme që nga nisja e pandemisë Covid-19 në botë është ajo e Angela Cortese në
Mposhti Covid-19, Roma grumbullon Kumbullën për sfidën e Europa League COVID-19 tashmë është thjesht një kujtim për Marash Kumbullën. Mbrojtësi prej disa ditësh ka fituar betejën e tij me
Atmosferë festash, Kida zbulon pamje nga shtëpia e saj moderne (FOTO LAJM) Festat kanë trokitur edhe në shtëpinë e këngëtares së njohur Kida, e cila së fundmi ka ndarë me ndjekësit atmosferën e s