999 rezultate për

tash

E BUJSHME/ Arrihet marrëveshja, Allegri ulet në stolin e ekipit të njohur Massimiliano Allegri pritet të ulet në stolin e Romës teksa raportohet se tashmë është arritur marrveshje me një kontrat
Tashmë zyrtare, Ozil është lojtar i Fenerbahces Arsenal dhe Fenerbahce kanë arritur marrëveshje për transferimin e Mesut Ozil në Stamboll. Tani është zyrtare, Ozil ë
Nga Maqedonia e Veriut e bëjnë të kryer, "Buba" Hasani i Partizanit Partizani bën goditjen e madhe në merkato ne janarit. Klubi i kuq, sipas informacioneve që vijnë nga Maqedonia e Veriut,
Besiktas fiton derbin e Stambollit dhe "blindon" kreun (VIDEO) Beshiktashi ka fituar derbin e madh të Stambollit. Bardhezinjtë kanë mposhtur Galatasaray me rezultat 2-0 në ndeshjen
ZYRTARE/ Milani merr Mandzukic Milani ka bërë afrimin e radhës në merkato duke marrë Mario Mandzukic. Ky i fundit do të jetë kuqezinjtë për të zëvë
E trishtë/ Dikur në kopertina revistash, sot ka përfunduar te koshat e mbeturinave (FOTO LAJM) Dikur ajo dilte në kopertinat e revistave, por sot ka mbetur e pastrehë. Këtë javë, ish-gruaja e yllit të Baywatch-it, J
PSG në alarm, dy raste me Covid-19 PSG i trembet faktit se në skuadër mund të ketë një përhapje të madhe të COVID-19, teksa para pak ditëve klubi njoftoi t
Gomez-Atalanta, fati i kapitenit tashmë është shkruar! Poshtërim pafund, sot u stërvit me ekipin e të rinjve Midis Gian Piero Gasperini dhe Papu Gomez vazhdojnë shkëndijat në distancë dhe këtë fundjavë kapitulli u pasurua edhe më
"Lum" ofertash, Upamecano vendos mos largohet në janar Mbrojtësi i RB Leipzig, Dayot Upamecano, pavarësisht interesimit të madh nga klubet e mëdha evropiane, do qëndrojë në Le
Akuzoi KPK-në, shkarkohet nga detyra prokurori i Apelit Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Apelit të Vlorës Pelivan Malaj. Sipas KPK-së, s
Tashmë s'ka më dyshime! S4MM i jep fund martesës (FOTO LAJM) Prej ditësh raportohet se reperi S4MM dhe partnerja e tij Filis Ismaili po kalojnë një krizë në marrëdhënien e tyre në ç
Planifikohet që Derby të shitet, Sheiku Khaled po e finalizon blerjen e klubit Shirja e Derby Countyt më në fund po finalizohet në javën e ardhshme, me Wayne Rooneyn që pritet të jetë trajneri i skua
De Santis pësoi aksident, ish-portieri i Juventusit dhe Romës i shpëton vdekjes Morgan De Santis tashmë është jashtë rrezikut për jetën, pas aksidentit automobilistik të pësuar ditën e djeshme. Ish
Zbulohen super modelet e ftuara nga Neymar për festën e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Mega festa që Neymar organizoi për në fund të vitit ka ngritur shumë kritika, shkruan Albeu.com Prokurori i Rio në Br
"A mund të të puth gjithë ditën?" Zaniolo-Madalina, tani është zyrtare (VIDEO) Madalina Ghenea, showgirl rumune, goditi zemrën talentit të Romës, Nicolo Zaniolo, shkruan Albeu.com. Siç dëshmohet n
Rinovimi i Strakoshës me Lazion nuk është i sigurtë tashmë Midis lojtarëve që janë aktivizuar më pak këtë sezon është dhe Thomas Strakosha, i cili nuk po kalon momentin e tij më t
Një tjetër vaksinë pret miratimin këtë javë, është 95% efektive Vaksina e zhvilluar nga AstraZeneca dhe Universiteti i Oksfordit është 95% efektive, si ato të miratuara tashmë nga Pfiz
Allegri në Premier League, kandidati kryesor për stolin e Arsenalit Preferoi që të qëndronte për disa kohë pushim, por ndoshta as vetë Massimiliano Allegri nuk e kishte menduar që këto pus
Zoom ofron thirrje pa limit për festat e fundvitit Platforma e video konferencave Zoom ka njoftuar se pērkohēsisht nuk do të ketë kufizim prej 40 minutash në bis
5 sugjerime se si të dekoroni dhomën e fëmijëve në prag të festave (FOTO LAJM) Festat e fundvitit janë më pranë se kurrë e me siguri shumica prej jush e kanë zbukuruar bredhin e Vitit të Ri. Zakonish