999 rezultate për

tash

Po mbyllen bastet, burri i bën kërkesën epike Ramës (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka njoftuar mbylljen e pikave të basteve sportive, ndërkohë që sipas opozitës gjithçka do të vazhdojë
Vjeshta trokiti, çfarë dhuratash kërkojnë vajzat këtë sezon Erdhi dhe sezoni i festave dhe është koha që të mendojmë për dhuratat që do u bëjmë të dashurve tanë. Të gjesh dhuratën
Pas pak minutash, Mozzik vjen më një boom (FOTO LAJM) Ka disa ditë që e ka promovuar me postimet në Instagram dhe tashmë Mozzik duket se është më gati se kurrë për të sjellë
Liga e Kombeve dëmton Liverpoolin, tifozët i bëjnë thirrje Kloppit për Shaqirin Duket se Liga e Kombeve e ka lënë të gjymtuar skuadrën e Liverpoolit. “The Reds” tashmë do të vuajnë disa mungesa si në
Mbytet një anije peshkimi në Durrës Pranë Portit të Durrësit bëhet me dije së është fundosur një anije peshkimi. Raportohet se gjarja ka ndodhur te kala
Kanadaja legalizon marjuanën për një arsye të habitshme Së fundmi raportohet se Kanadaja ka vendosur që të legalizojë marihuanën. Tashmë Kanadaja është bërë shteti i dytë n
Skocia është shpresa e fundit për Panuccin Christian Panucci deklaroi para ndeshjes në Izrael se kishte kaluar javën më të lumtur që kur kishte marrë drejtimin e S
Mbrojtësi i Shqipërisë dëmtohet pas pesë minutash dhe përfundon në spital Enea Mihaj, për fatin e tij të keq, u dëmtua që në minutën e 5-të të takimit ndaj Jordanisë, pas ndërhyrjes së gabuar ng
Botës po i vjen fundi, shkencëtarët japin 12 vite kohë për shpëtim Që ngrohja globale po shkakton ndryshime të frikshme në botën tonë, kjo tashmë dihet. Ndotja, efekti serrë, carja e v
Pas 30 minutash, nxirren nga makina që ra në greminë Pas më shumë se 30 minutash, janë nxjerrë nga makina e rënë në greminë në afërsi të fshatit Surrel në Tiranë, tre person
Giroud pranë akordit me gjigandët francez Sulmuesi i Chelsea, Olivier Giroud nuk pranon të luajë në kampionatin turk konkretisht me skuadrën e Beshiktash. Shtatla
Vjen super lajmi nga Gjermania, tashmë shqiptarët do ta kenë më të lehtë për punë Partitë e koalicionit qeverisës gjerman janë pajtuar për një ligj të ri emigrimi të martën për të tërhequr më shumë punë
Premtimi i legjendës së tenisit Novak Djokoviç nuk është më ai i dikurshmi, por tenisti serb vazhdon të mos e ul ritmin për asnjë moment. Në muajt e fu
Klea u fotografua në plazh me Elgitin, dhe të gjithëve u bëri përshtypje ky detaj Për disa kohë e mohuan, por tashmë ata tashmë janë zyrtarisht një çift i konsoliduar dhe një nga dyshet më të preferuara
Numërohen të gjitha votat, ky është rezultati përfundimtar (TABELA) Në pyetjen “A jeni për anëtarësim në NATO dhe BE duke pranuar marrëveshjen mes Republikës së Maqedonisë dhe Greqisë”, si
Krisje totale, Tirana merr vendimin ekstrem për Ze Marian Ze Maria merr përsipër faturën e humbjes në derbi dhe startin e dobët të sezonit, sepse Tirana ka vendosur ta largojë.
Roma i shënon golin e tretë Strakoshës (VIDEO) Roma ka thelluar rezultatin ndaj Lazios në derbin e kryeqytetit italian. Golin e tretë për Romën e ka shënuar, Fazio
Zbulohet gjithçka, Zidane donte të largohej që në shkurt nga Real Madridi Një lajm bomb vjen ditën e sotme nga Spanja. Ka qenë e përditshmja spanjolle “MARCA” e cila ka zbuluar prapaskenat e qën
Kjo marinse të shkatërron fare (FOTO LAJM) Shannon Ihrke ishte vetëm 19 vjeç kur iu bashkua ushtrisë, por tashmë ka plane më të mëdha. Ajo shërbeu katër vite si
Nuk ka më dyshime, UEFA merr vendimin që do transformojë Championsin Tashmë është zyrtare, pasi UEFA ka bërë të ditur se sitemi i teknologjisë së arbitrimit, VAR do të shfrytëzohet në ndesh