999 rezultate për

taseva

Ministri i Zaevit kërcënon kryetaren e "Transparency Maqedonia" Në rrjetin social “Facebook”, Sllagjana Taseva profesoreshë universitare dhe përfaqësuesja për Maqedoninë e “Transparenc
A kanë lidhje përgjimet me aferën "Puç" Përfaqësuesit e sektorit jo qeveritarë kërkojnë nga institucionet që të angazhohen në verifikimin e përgjegjësisë biseda
Transparency International: Turp që askush nuk u dënua për korrupsion Kryetarja e Transparency International në Maqedoni Shllagjana Taseva është shprehur se është vendim aspak i padrejtë që
Taseva: Nuk shpëtojmë nga keqpërdorimet e projektit "Shkupi 2014" Kryetarja e “Transparency International” Sllagjana Taseva, deklaroi se revizioni që u zbatua për projektin “Shkupi 2014”