999 rezultate për

tarifa

Covid-19 i mori jetën, Eneda Tarifa zbulon pengun e madh të Kujtim Prodanit (FOTO LAJM) Këngëtarja Eneda Tarifa është shprehur se ishte duke bashkëpunuar me kantautorin Kujtim Prodani për disa projekte që mbe
E mendon një martesë të dytë? Eneda Tarifa ka marrë një vendim (FOTO LAJM) Eneda Tarifa e ftuar së fundmi në studion e "Abc e Pasdites", ka folur për martesën e ndarjen, të cilën e quan një dësht
Rezulton pozitive me Covid-19, Eneda Tarifa izolohet bashkë me të bijën (VIDEO) Eneda Tarifa ka zbuluar ditën e sotme se është prekur nga koronavirusi dhe se është vetëizoluar menjëherë bashkë me vajz
I zuri vendin e punës Xhemit, Arbana thumbon hapur Eneda Tarifën Eneda Tarifa është rikthyer si prezantuese këtë sezon të ri të “Portokallisë”, duke i zënë kështu vendin Xhemi Shehut, e
Shahini merr vendimin, a do të anulohen tarifat e studentëve për këtë vit akademik? Ministria e Arsimit ka bërë një njoftim në lidhje me anulimin e tarifave të studentëve për vitin akademik 2019-2020.
"Pse divorcoheni ju artistët", Eneda Tarifa vihet në siklet në emision (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Eneda Tarifa ishte e ftuar në "Piter Pan", ku gjatë intervistës me vogëlushët, f
Rregullorja e re: Hiqen tarifat për transferta deri në 20 mijë lekë! Për transferta deri në 20 mijë lekë nuk do të aplikohen tarifa. Banka e Shqipërisë ka marrë dje rregulloren e re për heq
Një çadër 50 euro? Ministri Klosi tregon sa do të jenë distancat mes shezlongeve Sezoni veror i këtij viti do të jetë më ndryshe se asnjëherë më parë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Në një
Fashat dhe tarifat, sa do të paguajnë ata që duan të "zbardhin" paratë Kryeminsitri Rama njoftoi sot se qeveria është gati të miratojë Amnistinë Fiskale gjatë këtyre ditëve për ta dërguar më
Mos na lini vetëm: Studentët kërkojnë prej Qeverisë përgjysmimin e tarifave si pasojë e COVID 19 (FOTO LAJM) Prej më shumë se një muaj, studentët janë detyruar të ndjekin msim online si pasojë e mbylljes së institucioneve me qëll
SHBA krerëve të Kosovës: Veproni sipas ligjit, të hiqet taksa Kosova po kalon një periudhë të vështirë si nga ana e përballjes me pandeminë e koronavirusit por në anën tjetër me pol
Ç'mund të bëjnë muzikantët në kushte shtëpie? Eneda Tarifa e zbulon me një video (VIDEO) Vetizolimi ka bërë që personazhet e njohur të gjejnë një sërë formash për të kaluar kohën dhe për t’u ndjerë mirë. Kë
Borrell letër Kurtit: Hiq plotësisht taksën ndaj Serbisë Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti pranoi se ka marrë një letër nga përfaqësuesi i lartë i Bashkimit Evropian për Punë
A po kërcënohet koalicioni? Mustafa jep përgjigjen epike Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa, ka reafuar pas raportimeve në media se ka çarje në koalicionin qeve
Kurti: Tarifa 100% ndaj produkte serbe do të hiqet në 1 prill 2020 Tarifa 100% ndaj produkte serbe do të hiqet në 1 prill 2020. Kështu u shpreh kryeministri kosovar, Albin Kurti në nj
VOA: Trysni diplomatike rreth tarifave të Kosovës dhe fushatës së Serbisë Dy herë me radhë brenda kësaj jave presidenti francez, Emmanuel Macron, tha se Kosova duhet të heqë tarifat ndaj mallrav
Autoriteti i Konkurrencës pezullon vendimin për rritjen e tarifave të kompanive celulare Autoriteti i Konkurrencës ka marrë vendimin për të pezulluar përkohësisht rritjen e tarifave nga kompanitë celulare.
Kurti: Tarifa 100% hiqet sapo të vendoset reciprociteti Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti tha sot se tarifa 100% ndaj mallrave të Serbisë do të zëvendësohet me parimin e reci
Haradinaj i nxjerr sekretet Ramës: Më ka detyruar të paguaj tarifa rrugore në vizita zyrtare Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, kritikoi Tiranën zyrtare se e ka detyruar të paguajë tarifa rrugore
Reagon Haradinaj: Paguaj tarifa rrugore kur vij në Shqipëri për vizita zyrtare kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, kritikoi Tiranën se e ka detyruar të paguajë tarifa rrugore edhe gja