999 rezultate për

tarifĂs

Boçi: Rama mashtroi studentët, këtë vit s’ka përgjysmim tarifash Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi denoncon qeverinë se ka mashtruar studentët me “Paktin për Universiteti
"Nuk ka përgjysmim tarifash edhe sikur të rrini 30 vjet", Rama regjistrohet nga studentët (VIDEO) Ndërkohë që studentët vazhdojnë protestën e tyre, këtë herë duke bojkotuar mësimin, ata kanë regjistruar një telefonatë
Rritja e pagave, reagon Nikolla: Ja çfarë do të ndodhë me arsimin e ulët Rritja e pagave në arsim ka shfaqur pakënaqësi të madhe tek mësuesit e arsimit parashkollor dhe ciklit të ulët, pasi aty
Nisma Vuçiç-Rama, për heqje tarifash dhe bashkim doganor Propozimi i artikuluar nga kryeministri serb Aleksandar Vuçiç për një bashkim doganor të Ballkanit mbështetet edhe nga T
Haxhinasto në Durrës: Linja e tragetit Durres-Bari sjell ulje tarifash Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës Edmond Haxhinasto ka inspektuar sot linjën e re të tragetit Durrës – Bari si
AKEP: Në shtator ndryshim tarifash për celularët Operatorët e telefonisë celulare pritet të bëjnë një ulje të tarifave të komunikimit gjatë vjeshtës së këtij viti falë v