999 rezultate për

target

Të gjithë të fiksuar me sfidën e fundit në "Tik Tok" (VIDEO) TikTok nuk është rastësisht platforma më e famshme e momentit dhe ngushëllimi i të gjithëve gjatë karantinës. Ka diçka n
Videot e këtyre mjekëve do t'ju zbukurojnë ditën (VIDEO) Mjekët, infermierët dhe punonjësit e tjerë të shëndetësisë janë në radhë të parë në luftën kundër Covid-19, një sëmundje
E mbyllur për publikun, vazhdon gjykimi për rastin Target-Fortesa Në Gjykatën Penale në Shkup, sot vazhdoi gjykimi për lëndën “Target-Fortesa”, por seanca do të jetë e mbyllur për publik
Hoxha ngre alarmin: Shkak muxhahedinët, Shqipëria target për t’u sulmuar Në Top Talk sot ishte i ftuar gazetari Artan Hoxha që foli për skenarët e akteve terroriste ndaj të cilave është e ekspo
Skandalet nuk kanë të sosur, një tjetër ish-Ministre akuzohet për plagjiaturë Skandali i doktoraturave të kopjuara në Shqipëri duket se nuk ka të sosur. Ishte Zv.Ministri i Arsimit Taulant Muka i
Shtyhet seanca e rastit Target-Fortesa Gjykimi për rastin “Target-Fortesa” sot në mëngjes është shtyrë për më 13 dhjetor me kërkesë të mbrojtjes së të akuzuari
Kurti në fjalimin e parë para aktivistëve targeton Shpend Ahmetin Dega e Lëvizjes Vetëvendosje në Prishtinë është mbledhur sot për herë të parë pa Shpend Ahmetin, i cili para disa javësh
Caktohen gjykatësit që do të merren me lëndët “Titanik”, “Target” dhe “Fortesa” Gjykata Penale ka pranuar lëndët e fundit nga PSP-ja për "Titanik", "Target" dhe "Fortesa", të cilat u dorëzuan mbrëmë v
Zaev sot do të paraqitet në PPS për rastin "Target" Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev dhe ish shefi i Policisë Sekrete, Zoran Verushevski, sot në orën 14:30 duhet të pa
Shikoni si stërviten qentë e Kosovës për të zbuluar drogën (FOTO & VIDEO) Policia e Kosovës, 18 vjet pas përfundimit të luftës, është e strukturuar mirë me të gjitha njësitet moderne për t'iu pë
Eksperti britanik tregon se cili shtet e ka radhën për të qenë target i sulmeve të ISIS Një tjetër sulm i përgjakshëm është planifikuar të ndodhë së shpejti në Evropë nga ISIS, ka thënë një ekspert britanik
Ambasadori u vra me 9 plumba. Kjo është pistoleta që përdoret nga Forcat Speciale Turke (FOTO & VIDEO ) Sipas raportit mjeko-ligjor të zbardhur sëfundmi nga mediat turke, mësohet se autori ka gjuajtur plot 11 herë në drejtim
Përgjimet, Sasho Mijalkov rrezikon 5 vite burg për "Target" Pak ditë më parë Prokuroria Speciale Publike prezantoi rastin "Target", në të cilin u zbulua se liderë të rangut politik
Rasti "Target", arma më e fuqishme e partive në zgjedhje Rasti “Target” që u publikua nga Prokuroria Speciale një ditë më parë do të ndikojë dukshëm në procesin zgjedhor si dhe
PSP zbardh "Target", 10 punonjës nga DSK kanë përgjuar 5000 numra celularë Prokurorja speciale, Katica Janeva ka publikaur hetimin për rastin "Target", ku dyshohet se 10 persona të punësuar në po
Prekëse/ Ja si reagon babai i dëshpëruar pasi humbi djalin dhe gruan në Nicë (VIDEO) Në rrjetet sociale po qarkullon një videoja tepër prekëse e një babai, i cili priste me ankth për fatin e gruas dhe djal
Gjenerali amerikan: Kosova nuk është objektiv i ISIS-it Shefi i Byrosë së Gardës Kombëtare të SHBA-së, gjenerali Frank J. Grass, ka ligjëruar mbi sfidat aktuale të sigurisë në
Gruevski: Maqedonia target i shërbimeve të huaja të inteligjencës Në periudhën e kaluar Maqedonia ka qenë target i incizimeve të bisedimeve telefonike të shërbimeve të huaja të inteligje
Three explosions rock Albanian capital Three explosions have rocked the capital in the early hours of the morning. The first one targeted a pharmacy owned by t
Napoli shënon 6, Higuain 3 (VIDEO) Napoli ka përmbysur epërsinë e Hellas Veronas duke fituar me rezultat 6-2 në San Paolo. Emil Hallfredsson shënoi për