999 rezultate për

targe

Kjo nuk pritej! Dhëndri i bërë "pishman" shkon të marrë nusen me targën e çuditshme "Gruaja është bela!" Me këtë shprehje në targen e makinës një dhëndër ka ikur për të marrë nusen në ditën e dasmës së ti
Të gjithë të fiksuar me sfidën e fundit në "Tik Tok" (VIDEO) TikTok nuk është rastësisht platforma më e famshme e momentit dhe ngushëllimi i të gjithëve gjatë karantinës. Ka diçka n
Videot e këtyre mjekëve do t'ju zbukurojnë ditën (VIDEO) Mjekët, infermierët dhe punonjësit e tjerë të shëndetësisë janë në radhë të parë në luftën kundër Covid-19, një sëmundje
E mbyllur për publikun, vazhdon gjykimi për rastin Target-Fortesa Në Gjykatën Penale në Shkup, sot vazhdoi gjykimi për lëndën “Target-Fortesa”, por seanca do të jetë e mbyllur për publik
Kosovarit i grabisin targën 11 mijë franga, shpërblimi prej 1000 frangash fut në kurth hajdutin Një 31-vjeçari nga Kosova të quajtur Fidan Imerit i kanë vjedhur targat e makinës së tij. Por ajo që është interesante n
Ronaldo i lë "targën" kundërshtarëve, ja si fitoi përmes Instagramit Cristiano Ronaldo nuk është vetëm një kampion në fushë, por edhe në rrjetet sociale. Sulmuesi 34-vjeçar i Juventusit ka
Hoxha ngre alarmin: Shkak muxhahedinët, Shqipëria target për t’u sulmuar Në Top Talk sot ishte i ftuar gazetari Artan Hoxha që foli për skenarët e akteve terroriste ndaj të cilave është e ekspo
Shoferi gjeni i shmanget dhjetra gjobave për shpejtësi, por në fund e pëson keq (FOTO LAJM) Një turku i kishe shkuar mendja mirë për t'u shpëtuar gjobave të shpejtësisë në autostradë duke bërë një ndryshim të vog
"Me frymën e fundit shënoi targën", si u vra efektivi i Rrugores, Allaman Dervishi (VIDEO) Beteja me krimin iu ka kushtuar jetën edhe disa efektivëve të Policisë Rrugore. Një prej emrave më të dalluar është ai i
Drejtoria e Transportit Rrugor merr dy vendime të rëndësishme për shoferët Drejtoria e Shërbimeve dhe Transportit Rrugor, ka marrë dy vendime të rëndësishme për targat e makinave, vendime të cila
Skandalet nuk kanë të sosur, një tjetër ish-Ministre akuzohet për plagjiaturë Skandali i doktoraturave të kopjuara në Shqipëri duket se nuk ka të sosur. Ishte Zv.Ministri i Arsimit Taulant Muka i
Shtyhet seanca e rastit Target-Fortesa Gjykimi për rastin “Target-Fortesa” sot në mëngjes është shtyrë për më 13 dhjetor me kërkesë të mbrojtjes së të akuzuari
Aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit, dalin pamjet nga afër (VIDEO) Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Kombit, duke i marrë jetën 2 personave, të dy drejtues të aut
Gruaja humbi kontrollin e makinës, si ndodhi tragjedia me dy të vdekur në Kamëz Rëndohet bilanci i aksidentit tragjik mëngjesin e sotëm në Kamëz. Policia bën me dije se ka ndërruar jetë edhe biçiklist
Përplasen kokë më kokë, 3 të plagosur rëndë në Elbasan Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Nga raportimet e para kanë mbetur të plagosur 2 person
Ky lajm nuk u gjet! ky lajm nuk u gjet
Autostrada sërish burim aksidentesh, përgjaket e diela Kjo e dielë duket se nuk ka qenë e qetë në autostradën Tiranë-Durrës. Një numër i madh aksidentesh janë shënuar këtë
Aksidenti masiv në Rrugën e Kombit, shkon në 6 numri i të plagosurve 3 makina janë përplasur në Rrugën e Kombit ditëne sotme duke lënë të plagosur 6 persona, 3 prej të cilëve në gjendje të
Çmendet shqiptari në Zvicër, ofron 150 mijë franga për një targë makine Mëngjesin e së hënës, oferta më e lartë për targën zvicerane të makinave me numrin "ZH 987" ka arritur në 150 800 franga
Kurti në fjalimin e parë para aktivistëve targeton Shpend Ahmetin Dega e Lëvizjes Vetëvendosje në Prishtinë është mbledhur sot për herë të parë pa Shpend Ahmetin, i cili para disa javësh