999 rezultate për

targa

EMRAT/ Aksidenti në Fier merr një jetë, plagosen 3 të tjerë Një person ka ndërruar jetë dhe tre të tjerë janë plagosur. Ky është bilanci një aksidenti të ndodhur pak minuta më p
Gjeti makinën me targa false? Pse e kërkon policia Julin e Pashakos Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me përfshirjen e Julian Sulos në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Buri
Breshëri plumbash mbi prokurorin Ndoj, atentati ishte planifikuar 3 ditë para Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja në Durrës ku u tentua të eleminohej prokurori Arjan Ndoj dhe dy miqtë e tij, nj
Dy makina për realizimin e atentatit, kujt i vodhën targat autorët Detaje të reja janë mësuar nga ngjarjua e rëndë në Durrës dy ditë më parë ku ranë pre e një atentati prokurori Arjan Ndo
Ky është “Benzi” që u përdor nga atentatorët për të qëlluar ndaj prokurororit (FOTO LAJM) Janë publikuar pamjet e para të automjetit tip “Benz” që dyshohet se u përdor nga atentatorët të cilët ndoqën dhe më pas
Nuk e dogjën, kjo është makina me dy kallashë nga ku u tentua ekzekutimi i prokurorit Policia ka gjetur makinën që dyshohet se është përdorur nga autorët në atentatin ndaj prokurorit Ndoj. Mësohet se mje
Aksident në Rrugën e Kombit, ka të plagosur (VIDEO) Dy automjete janë përplasur në dalje të Milotit përgjatë Rrugës së Kombit. Drejtuesit e dy mjeteve kanë marrë plagë d
Shkarkohet nga detyra kreu i Policisë Rrugore Ikën drejtori i policisë rrugore Mitat Tola, në vend të tij emërohet Edmond Targaj. Targaj më herët ka mbajtur detyrë
A ishte Ervis Martinaj në aksidentin e blindit luksoz me targa ruse? Akoma nuk është zbardhur plotësisht aksidenti që ndodhi në “Sheshin Shqiponja”, ku u përplas bossi i makinave luksoze El
Vjedhja e targave, kolaudimi dhe si u vëzhgua deri në ekzekutim Santjago Malko Pas vrasjes së Santiago Malkos, kamerat e sigurisë kanë hedhur dritë mbi dinamikën e ndjekjes së tij këmba-këmbës nga dy
Pas 5 vitesh merret vendimi, targat shkojnë për skrap Prej 5 vjetësh, jo pak, por plot 163 mijë targa të dëmtuara ishin në Drejtorinë Rajonale të Transportit të Shërbimit Rru
EMRI/ Flet shkodrani, pronari i blindit me targa ruse që u përplas tek "Shqiponja" Eldin Dergjini është pronari i blindit me targa ruse që u përplas mbrëmjen e djeshme tek "Shqiponja" në Tiranë duke u pë
Iku nga vendi i ngjarjes, ku ndodhet tani shoferi i blindit me targa ruse që u përplas në Tiranë Policia e Tiranës ka dhënë informacione për mjetin e blinduar me targa ruse që u përmbys pranë ish-rreth rrotullimit të
Një tank me goma! Detaje mbi blindin me targa ruse që u përplas mbrëmë në Tiranë (VIDEO) Ka ngjallur mjaft kureshtje përplasja e një makine të blinduar me targa rusë në Tiranë, ndërkohë që shoferi e braktisi a
Përmbyset automjeti i blinduar me targa ruse tek "Shqiponja", shoferi ia mbath Një aksident i rëndë është shënuar sot në Tiranë, ku një mjet luksoz është përmbysur tek sheshi “Shqiponja”. Siç shih
DETAJE/ Aksidenti në Vlorë, babai përplas me makinë të birin Një aksident ka ndodhur në mesditë në qytetin e Vlorës ku katër persona kanë mbetur të plagosur. Mësohet se tre automjet
VLORË/ Kapen 20 kg marijuanë në makinën me targa gjermane Policia e Vlorës ka kapur një sasi prej 20 kilogramë marijuanë në port. Lënda narkotike ishte fshehur në sediljen e p
Makina me targa zyrtare, "flakë" me 180 km/h në autostradë (VIDEO) Aksidentet nëpër rrugët e Kosovës këto ditë janë shtuar, ku shumë prej tyre po përfundojnë edhe me vdekje. Për këtë,
Shoferi i Rang Rover me targa policie nxjerr këmbën në dritare Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të qytetarit të tij dixhital përmes një fotoje ku duket një maki
Polici me targa angleze presion qytetarit: Futu në mjet, mos të prangos aty, të të lidh! Mbrëmjen e djeshme në emisionin satiro-investigativ "Stop", një qytetar ka dërguar një video ku shfaqet duke debatuar me