999 rezultate për

taravari

Tavari: Jemi në epërsi të madhe, presim fitore Arben Taravari nga koalicioni ASH-AAA në paraqitjen e parë para përfundimit të procesit zgjedhor ka falënderuar qytetarë
Osmani i zhgënjyer me reagimin e Taravarit: MJERIM, TURP, shqiptarët habiten me busullën tuaj morale (VIDEO) Zëvendëskryeministri i Maqedonisë së Veriut nga radhët e BDI-së, Bujar Osmani ka reaguar ndaj Sekretarit të përgjithshëm
Taravari: Lehtësimi i masave nuk do të thotë ulje e rrezikshmërisë së COVID 19 Sekretari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari sot në një konferencë për shtyp deklaroi se lehtësimi i masave nuk d
"Ali Ahmeti ka insistuar te Zaevi të quhemi "20 për qind" e jo shqiptarë" (VIDEO) Sekretari i Përgjithshëm i ASH-së, Arben Taravari ka lëshuar sonte një bombë në emisionin “Click Plus” në Tv 21. Ai
Taravari: Qëndroni në shtëpi, 2 javët e ardhshme janë kyçe (VIDEO) Bankat dhe Institucionet tjera ku grumbullohen njerëz të caktojnë sigurime speciale, këtë e kërkoi shtabi i krizës i tre
BDl i reagon sërish Taravarit: Kërkoni falje qytetarëve, Kosovës dhe Shqipërisë Edhe tre ditë pasi e tha gënjeshtren e madhe në media, as Arben Taravari e as e partia e tij, fraksioni i PDSHsë së Mend
Taravari: Fshesa e Zaevit filloi nga Gostivari Kreu i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari sot përmes një postimi në profilin e tij në Facebook ka shkruar se Fshesa e
Taravari jep mbështetje për komunitetin rom Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari, priti në kabinetin e tij përfaqësues të komunitetit rom në Gostivar. N
Taravari flet për gjendjen e shoferit, sa pasagjerë ndërruan jetë në spital “Gjendja e shoferit është relativisht e mirë. 35 pasagjerë janë pranuar në spitalin 8 shtatori, 5 prej tyre kanë ndërrua
Zaevit i rrezikohen votat e ASH-së për ndryshimet kushtetuese Sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari, sot në konferencë për shtyp deklaroi se partia e tyr
Taravari tregon pse nuk zgjidhet problemi i qenve endacakë Për një vit ne kemi ndërmarrë hapa konkrete dhe serioze për zgjidhjen e problemit me qentë e endacakë, por ligjet dhe pr
ASH siguron BE-në për marrëveshjen e emrit Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari dhe deputeti i ASH-së Syrija Rashidi, zhvilluan takim me zyr
Taravari mori kërcënime me jetë, reagon BDI Ndaj deklarimeve të kreut të Komunës së Gostivarit, Arben Taravari për kërcënime për jetë të tij dhe familjes së tij, ka
Bejta: Sa kam punuar në Llakavicë, Taravari s’mund të punojë në gjithë Gostivarin Edhe pas miratimit të buxhetit komunal, kryetari i komunës së Gostivarit vazhdon fushatën e fjalëve dhe shpifjeve duke m
Taravari drejton akuza të rënda ndaj kryeministrit Zaev Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari është shprehur se, partia të cilës i takon ai ka kontribuar në rrëzimin
Miratohet buxheti i komunal i Gostivarit, Taravari i pakënaqur Komuna e Gostivarit miratoi buxhetin komunal për vitin 2018. Me 31 vota “për” kaloi buxheti me vlerën prej 1 miliard e 5
Taravari: I pari që e vendosi në tavolinë si kusht ligjin për gjuhën shqipe ishte Ziadin Sela Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari përmes një statusi në rrjetin social Facebook ka komentuar miratimin e
Taravari merret me Zaevin në kongresin e ASH-së Aleanca për Shqiptarët sot mban Kongresin e parë partiak në Tetovë ku kreu i kësaj partie, Ziadin Sela është i vetmi kan
Taravari sfidon Bejtën: Dil e shkojmë në zgjedhje Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari ka kërkuar që të shkojnë në zgjedhje për Gostivarin, pas bllokadave që
Taravarit iu morën ingerencat pasi shkeli procedurat ligjore Ka një kohë relativisht të gjatë që Inspektorati i Arsimit vuri në dukje parregullsi gjatë shkarkimit të drejtorëve të s