999 rezultate për

taraku

Ndërron jetë te Sanatoriumi ish-ushtaraku i lartë Ish-ushtaraku Petrit Myftiu ka humbur jetën në spitalin e Sanatoriumit pas infektimit me koronavirus. Myftiu ka qenë
Me të brendshme super joshëse, s'ju a merr mendja çfarë pret Morena Taraku (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, është emër që komentohet shumë për paraqitjet që bën në rrjetet sociale. Ajo ësht
Një i dashur si i Morena Tarakut, surprizat romantike nuk mbarojnë për këngëtaren (FOTO LAJM) Morena Taraku ka bërë me dije muaj më parë se ka një njeri special që ka zënë vend në zemrën e saj. Djali që i ka rrëmby
Me të brendshme super joshëse, s'ju a merr mendja çfarë pret Morena Taraku (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, është emër që komentohet shumë për paraqitjet që bën në rrjetet sociale. Ajo ësht
"Nuk jam shtatzënë", Morena Taraku i paraprin dyshimeve Këngëtarja e njohur Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale, ku nuk i kursen fotot nga përditshmëria dhe jo v
Takoi ushtarakun e infektuar, presidenti futet në karantinë Presidenti bullgar Rumen Radev do të duhet të vetizolohet në pritje të një testi koronavirusi, pasi ra në kontakt në fun
E shtrenjtë dhe luksoze, garderoba e Morena Taraku është tjetër nivel (VIDEO) Këngëtarja Morena Taraku vjen vazhdimisht në qendër të vëmendjes së mediave për jetën e saj luksoze, rrobat e firmave të
Morena Taraku rikthehet me Stresin dhe provokon me fustan transparent Pak ditë më parë, pas një bashkëpunimi të tyre të dikurshëm, qarkulloi me shpejtësi lajmi se, këngëtarja Morena Taraku r
Stresi dhe Morena Taraku vijnë me një tjetër duet (FOTO LAJM) Dyshja janë miq shumë të mirë. Miqësia e tyre ka ndikuar pozitivisht edhe në projektet muzikore që dyshja kanë sjellë
Ndarja nga jeta e Koloneli Neshet Shena, Presidenti Meta fjalë të ndjera për ushtarakun Komandanti i Qendrës së Bashkuar Operacionale, Kolonel Neshet Shena është ndarë nga jeta. Për këtë ka reaguar edhe P
Morena Taraku habit me deklaratën: Më pëlqejnë mesazhet e ish-të dashurve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, e ka mbushur profilin e saj në “Instagram” me foto shumë “hot” e madje edhe me disa
Makinat dhe veshjet më të shtrenjta, kush ia financon jetën luksoze Morenës? (FOTO LAJM) Morena Taraku prej kohësh ka rrëmbyer vëmendjen e mediave rozë, por a e di njeri tamam se cfarë profesioni bën ajo?
Morena Taraku hap garderobën dhe ndjekësit mbeten pa fjalë (VIDEO) Përveç se është një personazh publik dhe jeta e saj private përben mjaft interes për publikun, Morena Taraku është përfo
Zgjati shumë pak, Morena Taraku ndahet nga i dashuri (FOTO LAJM) Morena Taraku pranoi pak muaj më parë se ndodhej në një lidhje të re dashurie, pas ndarjes nga biznesmeni iranian Sasha
Pa reçipeta, Morena Taraku ekspozon hapur të pasmet dhe fansat kaq deshën (FOTO LAJM) Këngëtarja Morena Taraku është një nga personazhet shqiptarë që tërheq vëmendje me postimet që bën në Instagram, aty ku
Video më e nxehtë, Morena Taraku "çmend" ndjekësit nga pishina (VIDEO) Morena Taraku ka treguar format trupore në bikini. Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku po i shij
Janë miq prej vitesh, Morena Taraku paralajmëron bashkëpunim me Stresin (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, së shpejti do të lansojë këngën e re në bashkëpunim me reperin Stresi. Një gjë të
Morena Taraku le pa fjalë rrjetin, pranon publikisht lidhjen (FOTO LAJM) Një ngjarje e pakëndshme i ka ndodhur Morena Tarakut. Disa faqe në Instagram kanë publikuar biseda duke pretenduar se ka
"Leku letër", pizhamet e gjumit i kushtojnë Morena Tarakut sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM) Morena Taraku është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale,
Një tjetër ''lodër'', Morena Taraku pozon mbi motorin unik (FOTO LAJM) Morena Taraku herë pas here ju ka prezantuar me ''bisha'' luksoze. Edhe sot, këngëtarja ka bërë po të njëjtën gjë. Aj