999 rezultate për

tapetin

Bleona pranon se ka turpëruar prindërit: Nuk dalin nga shtëpia Edhe vetë Bleona Qereti e ka pranuar faktin se i ka turpëruar prindërit, por nga ana tjetër ajo është shprehur se në fun
Rita Ora di si të tërheqë vëmëndjen (FOTO LAJM) Mundohet me çdo kusht që të marrë vëmëndjen e duhur dhe gjithmonë i'a arrin qëllimit mësë miri. I referohemi këngëtares
Bleona del lakuriq në tapetin e kuq, fansat e shajnë Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, teksa Bleona Qereti ka dalë lakuriq në tapetin e kuq. Në tentativë qe me këtë “veshje”
Belen Rodriguez shkëlqen në festivalin e Venecias (FOTO LAJM) Ajo kohët e fundit është kthyer në çështje dite për shkak të fotove provokative që poston në Instagram dhe ofendimet e d
Bleona kalon në tapetin e kuq në Venecia, fansat e komplimentojnë (FOTO LAJM) Bleona Qereti është shfaqur në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit në Venecia më glamour se kurrë. Ajo ka postuar disa
Rita Ora, një divë në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Rita Ora gjithmonë është shquar për veshjet e saj mjaft të hapura, ku vihet re dekolteja. Ndërkaq, shumë persona janë sh
Pas aktrimit, Irina Shayk një divë në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Bukuroshja ruse Irina Shayk është rikthyer në turin e promovimit të filmit “Hercules”, këtë herë në Berlin. 28 vjeçarja
Shokohen paparacët, Richard Gere i veshur sport për në tapetin e kuq Ndonëse është një ndër yjet e Hollivudit, Richard Gere nuk i ka kushtuar rëndësi veshjes së tij në tapetin e kuq. Ai ka
Mariza dhe Andos së bashku për pushime Këngëtari kosovar i rrymës rrok, Andos është parë teksa pushon në jug të vendit me këngëtaren Mariza Ikonomi. Ndonëse at
"Messi fito Botërorin, unë të shtroj tapetin e kuq" 7 gishta dhe kënga "Më thuaj Brazil si ndihesh". Eshtë Diego Armando Maradona që provokon sërish rivalët brazilianë, tek
Jessica Alba shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Aktorja Jessica Alba është një emër që lakohet shpesh nga revistat rozë, për shkak të shijes së stilit të saj mjaft eleg
Cameron Diaz shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Gjatë së mërkurës, aktorja Cameron Diaz ka pozuar në Barcelonë afër "Sex Tape". Ajo është duke luajtur në filmin e saj t
Shtohen veshjet e kopjuara, identiket kalojnë në tapetin e kuq Yjet e botës së show-bizit ndodh që të kopjojnë njëri-tjetrin në veshje deri në detaj. E njëjta situatë ka ndodhur sot,
Konkurrencë mes minifundeve, stil në tapetin e kuq E pranojnë ose jo, mes femrave në karrierë kalimi në tapetin e kuq është edhe një konkurrencë e hapur mes minifundeve të
Nicole Kidman, një yll në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Nicole Kidman gjithmonë është shquar për elegancën dhe finesën që tregon në tapetin e kuq. Ashtu si çdo herë edhe ditën
Tregon shtatzëninë, Mila Kunis shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Mila Kunis, pavarësisht se është shtatzëne, nuk e ka harruar aspak tapetin e kuq, e as atë të premierës së filmit Third
Stili i veshjes për 40 vjeçaret, këshilla përmes fotove Nëse kërkoni të njihni personalitetin e një femre, mjafton të shikoni se çfarë ajo ka veshur. Kur ju nuk dini se si të v
Përqafime në tapetin e kuq, takohen "shtëpiaket e dëshpëruara" Një ditë më parë, dy yjet Eva Longoria dhe Felicity Huffman janë ribashkuar në ceremoninë kushtuar aktores Jane Fonda në
I japin fund mërisë, Beyonce dhe Solange në tapetin e kuq Pas incidentit të famshëm, ku Solange sulmoi fizikisht Jay Z në ashensorin e një hoteli, motrat Knowles u shfaqën së bas
Shokohet aktorja në tapetin e kuq, gazetari fut kokën poshtë fustanit (FOTO-VIDEO) Një ngjarje e cila ka për tu mbajtur mënd gjatë në kujtesën e aktorëve dhe jo vetëm, është ajo e shënuar dje në tapetin