999 rezultate për

tapetin

Rita Ora e mahnitshme në China Music Awards (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Rita Ora është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq gjatë ditës së djes
Ronaldo dhe Rodriguez shkëlqejnë në tapetin e gjelbër të FIFA-s (FOTO) Yjet e futbollit mbrëmë ishin të pranishëm në ceremonin ë zhvilluar në Zurich, aty kur Ronaldo triumfoi si lojtari më i
Miley Cyrus refuzon tapetin e kuq Në një intervistë të dhënë për revistën “Elle”, këngëtarja e njëkohësisht aktorja problematike Miley Cyrus është shprehu
Aktorja e famshme rrëzohet keq në tapetin e kuq (FOTO) Mendohej të ishte një nga mbrëmjet më të bukura të jetës së saj por fustani duket se ja ka prishur atë. Bëhet fjalë p
Jennifer Lawrence sërish u rrëzua? (VIDEO) Tashmë mund të themi me plot bindje se një ndër aktoret më seksi, Jennifer Lawrence, nuk i ka marrëdhëniet aspak të mira
Ja fustanet më të bukura në Oscars (FOTO LAJM) Këtë edicion, përkatësisht i 88-të i ndarjes së çmimeve Oscars aktoret dhe këngëtaret e famshme shkëlqyen në tapetin e k
Ekipi i filmit “Shok” parakalon në tapetin e kuq (VIDEO) Ekipi i filmit kosovar, “Shok” tashmë ka parakaluar në tepihun e kuq të Hollivudit. Në një fotografi të publikuar në
Mourinho i shokuar me të dashurin e ri të vajzës (FOTO LAJM) Jose Mourinho nuk është aspak i kënaqur me të dashurin e ri të vajzës së tij, Matilde. 19 vjeçarja sipas mediave an
Ja si pritet Ronaldo kur shkel "tapetin e kuq" (VIDEO) Sulmuesi i Real Madrid, Cristiano Ronaldo është pritur me ovacione në godinën që po mbahet ceremonia e shpalljes së fitu
Triumfi i radhës nga Rira Ora, rrëmben një “Bambi Awards” (FOTO LAJM) Kur përmendet emri i Rita Orës dhe kalimi i saj në tapetin e kuq, fansat dhe jo vetëm mbeten të mrekulluar, pasi këngëta
Jennifer Lawrence rrëzohet sërish në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Aktores Jennifer Lawrence asnjëherë nuk i mungon vëmëndja, por ende nuk dihet nëse incidentet që i ndodhin në tapetin e
Gazetari i famshëm ngacmon modelen në tapetin e kuq Gazetari problematik i cili një vit më parë dëshironte të puthte Kim Kardashian, të njëjtin akt e ka përsëritur edhe kët
Futbollisti nuk e mban dot, e bën në tapetin e "Maracana" (VIDEO) Nuk e ka mbajtur dot dhe me të zbritur në tapetin e "Marcana", për ndeshjen e Copa do Brasil kundër Fluminense, mesfusho
Bukuroshet e tennisit spektakël në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Përpara se të ndeshet me raketë në fushat e tenisit, tenistet më të mira kanë dhuruar spektakël edhe në tapetin e kuq, n
Një përfaqësim dinjitoz nga Elhaida Dani (FOTO LAJM) Në çdo dalje ajo ka shkëlqyer, por edhe më sharmante është shfaqur në tapetin e kuq këngëtarja Elhaida Dani. Ajo ka
Kundër një “selfie”, Festivali i Kanës i ndalon Të gjithë aktorët të cilët janë të fiksuar pas realizimit të një selfie ose shumë të tilla, tashmë duhet ti japin lamtum
"Topi i Artë", bukuroshet që ndezën tapetin e kuq (FOTO LAJM) Ceremonia gala "Topi i Artë 2014" e zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Zyrih dhe ku zgjodhi Cristiano Ronaldon si futbollis
Bleona pranon se ka turpëruar prindërit: Nuk dalin nga shtëpia Edhe vetë Bleona Qereti e ka pranuar faktin se i ka turpëruar prindërit, por nga ana tjetër ajo është shprehur se në fun
Rita Ora di si të tërheqë vëmëndjen (FOTO LAJM) Mundohet me çdo kusht që të marrë vëmëndjen e duhur dhe gjithmonë i'a arrin qëllimit mësë miri. I referohemi këngëtares
Bleona del lakuriq në tapetin e kuq, fansat e shajnë Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, teksa Bleona Qereti ka dalë lakuriq në tapetin e kuq. Në tentativë qe me këtë “veshje”