Një tjetër "tradhtar" nga radhët e Kryemadhit, kush e pranoi mandatin
999 rezultate për

tapetin

Shfaqet me bashkëshorten në tapetin e kuq, aktori gjigand në qendër të vëmendjes (FOTO LAJM) "The Mountain" është shfaqur me bashkëshorten e tij në premierën e sezonës së 8 të Game Of Thrones. Hafthor Julius Bj
Skandal në Vlorë, krimbi masakron tapetin e stadiumit të Flamurtarit (FOTO LAJM) Skandal me fushën e stadiumit “Flamurtari”. Ndodh e njëjta histori ku duket se ka marrë rrugë përkeqësimi i gjendjes së
Shkëlqyen në tapetin e kuq, çfarë veshën VIP-at në Golden Globes (FOTO LAJM) Padyshim është një nga momentet që ritet me shumë entuziazëm në të gjithë botën. Ndarja e çmimeve në Golden Globes me
Era i ngre fustanin Rita Orës, i dalin të pasmet në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Këngëtares shqiptare me famë ndërkombetarë Rita Ora, shpesh herë është bërë pjesë e faqeve të para të mediave rozë për v
Vajza doli cullak në tapetin e kuq, nëna trondit me deklaratën e saj (FOTO LAJM) Ish-aktorja e Big Brother Italia, Giulia Salemi shkaktoi një skandal të vërtetë pak kohë më parë me veshjen e saj në tap
Dalin pamjet se sa keq e pritën Sekretarin Amerikan Mattis në Maqedoni (VIDEO) Sekretari amerikan i Mbrojtjes, James Mattis ka mbërritur për një vizitë zyrtare në Shkup. Teksa zyrtari i lartë amerika
E dashura e Neymar mahnit Venecian, kështu dukej në tapetin e kuq Në Venecia të Italisë po mbahet edicioni i 75-të i Festivalit të Filmit ku figura të njohura nga të gjitha fushat zbresi
5 gjërat që nuk dinit për tapetin e kuq të ''Oscar'' Parakalimi në tapetin e kuq është emblema e çdo ceremonie të ndarjes së çmimeve apo eventi ku marrin pjesë emrat më të n
Këngëtaret shqiptare në “Grammy 2018”, çfarë veshën në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Tashmë është bërë traditë mbajtja e cermonisë “Grammy Awards”, për çdo vit. Edhe këtë vit, në skenën e “Grammy” mbl
Jo më me të zeza, por sytë i kemi te dobësia e Angelina Jolie Tapeti i kuq i “Golden Globes” u kthye në “Tapetin e Zi”, pasi të gjithë aktorët e “Hollywood”-it u solidarizua me vikti
Bellën se keni parë kurrë duke qeshur, deri sot (FOTO LAJM) Në prill të këtij viti Bella Hadid tha se ka një arsye pse nuk e shihni asnjëherë duke qeshur, kryesisht në fotot në tap
Këngëtarja shqiptare me robdeshambër në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Natën e djeshme është mbajtur eventi muzikor më i rëndësishëm "MTV Europe Music Awards" dhe në këtë eveniment muzikor
Shkuan të ndërronin tapetin e fushës, por zbulojnë një bombë 50 kg Alarm për bombë në klubin e Shtutgartit dhe këtë radhë nuk bëhet fjalë për një nga ato të rremët me telefon qe thjesht p
Angelina me 6 fëmijët në tapetin e kuq, por mungon Brad Pitt Aktorja e njohur, Angelina Jolie, sfiloi në tapetin e kuq të Toronto Film Festival bashkë me gjashtë fëmijët e saj.Një n
Rihanna shfaqet në tapetin e kuq, por harron të veshë diçka (FOTO LAJM) Teksa tashmë ajo është bërë një nga femrat më të pasura në botë për shkak të linjës së saj të veshjeve dhe aksesorëve të
Klaudia Pepa pushton tapetin e kuq në Venecia (FOTO LAJM) Padyshim që tashmë Klaudia Pepa është në kulmin e karrierës dhe sidomos pas ndarjes nga Albi Nako pushtoi mediat dhe rr
U injorua nga fotografët në festivalin e Kanës, ja çfarë thotë aktorja turke (FOTO LAJM) Aktorja turke Fahriye Evcen e cila është në prag të martesës ka marrë pjesë në edicionin e 70 të festivalit të Kanës.
Rita Ora, rrëzëllitëse në Kanë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka shkëlqyer në paraqitjen e sotme në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në
Luana Vjollca vishet e gjitha me ar për në Festivalin e Kanës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto, krahas së cilës shkruan se do të
Yjet në Met Gala 2017, kush shkëlqeu në tapetin e bardhë (FOTO LAJM) Me të famshëm të ftuar të cilët janë të kuruar nga "koka tek këmbët", Met Gala është padyshim një nga evenimentet më të