999 rezultate për

tapetin

Janë rrëzuar në mes të tapetit të kuq, të famshmit që kanë lënë nam (FOTO LAJM) Paraqitjet në tapetin e kuq marrin gjithmonë vëmendjen e mediave të huaja. Yjet të veshur dhe kuruar në detaje parakaloj
Janë rrëzuar në mes të tapetit të kuq, të famshmit që kanë lënë nam (FOTO LAJM) Paraqitjet në tapetin e kuq marrin gjithmonë vëmendjen e mediave të huaja. Yjet të veshur dhe kuruar në detaje parakaloj
Për herë të parë në tapetin e kuq, si dukeshin këta yje botëror (FOTO LAJM) Të ecësh në tapetin e kuq në ditët e sotme është diçka normale për personazhet e famshëm të ekranit botëror. Por gjithçk
E bëri edhe në Oscar 2020, Bleona kalon në tapetin e kuq me gjoksin jashtë (VIDEO) Mbrëmë u bë ndarja e çmimeve ‘Oscar 2020′ në edicionin e 92-të të Academy Awards. Aty morën pjesë një numër i m
Jo vetëm Bleona, një tjetër shqiptare shkëlqeu në tapetin e kuq të Oscar 2020 (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në festën e organizuar nga Elton John për "Oscars 2020", ishte e ftuar edhe këngëtarja shqiptare, Ble
Oscar 2020, si u veshën Vip-at në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Gjithçka rrotullohet rreth "Oscar"-it! Pas mbrëmjes së madhe tashmë debatet flasin rreth faktit se kush shkëlqeu në t
Mbushi rrjetin, Al Pacino rrëzohet në tapetin e kuq në Bafta (FOTO LAJM) Legjenda e Hollyëood, Al Pacino ishte i pranishëm mbrëmjen e kaluar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve "Bafta 2020", së
Awards 2019, si shkëlqyen VIP-at në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u mbajt eventi më i rëndësishëm i muzikës, “American Music Awards 2019”, i njohur ndryshe si “AMA” ku më
"Është kaq i bukur", Dua Lipa nuk përmbahet në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa mori pjesë mbrëmjen e djeshme në "American Music Awards", ku u shoqërua nga p
Nuk reziston, si FSHF nuk e tha të vërtetën për tapetin e "Air Albania" Federata Shqiptare e Futbollit nuk tha të vërtetën për fushën e Arenës së re në kryeqytet. Tapeti i barit kishte nevojë
Zendaya dhe Michael B. Jordan me të njëjtin kostum në tapetin e kuq dhe fansat po çmenden! (FOTO LAJM) Zendaya dhe Michael B. Jordan, mund të mos kenë ndonjë raport bashkë (të paktën deri sot) por të paktën kanë të njëjtën
Skena të nxehta me të dashurin, Kylie Jenner “ndez” tapetin e kuq (FOTO LAJM) Vajza e Travis Scott dhe e Kylie Jennerit bëri debutimin e saj zyrtar në tapetin e kuq në premierën “Santa Monica” të do
E fejuara e yllit të Fast & Furious shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Rosie Huntington- Whiteley dhe i fejuari i saj, Jason Statham janë padyshim njëri ndër çiftet më të pëlqyera të Hollivud
Modelja shqiptare shan me gisht në tapetin e kuq të Kanës (FOTO LAJM) Këtë vit festivali i Kanës ka mikpritur shumë personazhe shqiptarë. Të ftuar kanë qenë Armina Mevlani, Aurela Hoxha si
Georgina Rodriguez shkëlqen në Kanë (FOTO LAJM) E dashura e Crstiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka shkëlqyer në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë, ku nuk
Melissa Satta "shkëlqen" në tapetin e kuq të Kanës (FOTO LAJM) Prej 3 ditësh, në Kanë të Francës po mbahet Festivali Ndërkombëtar i Filmit, ndërsa gjatë ditës së djeshme kanë qenë Mel
Emily Ratajkowski nuk i lë vend imagjinatës (FOTO LAJM) Supermodelja, Emily Ratajkoëski, ishte një ndër yjet që sfiloi në tapetin e kuq të “MET Gala” mbrëmjen e djeshme. Të
Ylli i Hollyvoodit shkëlqen në tapetin e kuq, mahniten të ftuarit ( FOTO LAJM) Ylli indian i filmit, Priyanka Chopra ka shkëlqyer në dalejne e saj si e ftuar në mbrëmjen e Billboard Awards. E ve
Shfaqet me bashkëshorten në tapetin e kuq, aktori gjigand në qendër të vëmendjes (FOTO LAJM) "The Mountain" është shfaqur me bashkëshorten e tij në premierën e sezonës së 8 të Game Of Thrones. Hafthor Julius Bj
Skandal në Vlorë, krimbi masakron tapetin e stadiumit të Flamurtarit (FOTO LAJM) Skandal me fushën e stadiumit “Flamurtari”. Ndodh e njëjta histori ku duket se ka marrë rrugë përkeqësimi i gjendjes së