999 rezultate për

tapeti

Si të ngroheni pa harxhuar energji! Nëse gjate ditës dielli mund të na ngrohte paksa, në mbrëmje e kuptojmë se ka ardhur i ftohti. Të gjithëve na shkon mend
Mbani paratë poshtë tapetit, traditat në natën e Vitit të Ri për të larguar fatin e keq Festat janë koha ideale për të reflektuar. Çfarë kemi bërë mirë dhe çfarë mund të përpiqemi të bëjmë më mirë? Për të ndi
E keni vendosur gjithë jetën gabim: Tapeti i këmbëve në derën e jashtme vendoset kështu Tapeti i këmbëve shërben si një pengesë shtesë për papastërtitë para se të futemi brenda në shtëpinë tonë. Ndërsa ka
Janë rrëzuar në mes të tapetit të kuq, të famshmit që kanë lënë nam (FOTO LAJM) Paraqitjet në tapetin e kuq marrin gjithmonë vëmendjen e mediave të huaja. Yjet të veshur dhe kuruar në detaje parakaloj
Shkrepjet nga situatat e përditshme që kanë tmerruar botën (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni se bëhet fjalë për disa skena të dhunshme ose histori fantazmash, por jo. Pa e kuptuar mund t’ju t
Janë rrëzuar në mes të tapetit të kuq, të famshmit që kanë lënë nam (FOTO LAJM) Paraqitjet në tapetin e kuq marrin gjithmonë vëmendjen e mediave të huaja. Yjet të veshur dhe kuruar në detaje parakaloj
Shkrepjet nga situatat e përditshme që kanë tmerruar botën (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni se bëhet fjalë për disa skena të dhunshme ose histori fantazmash, por jo. Pa e kuptuar mund t’ju t
Për herë të parë në tapetin e kuq, si dukeshin këta yje botëror (FOTO LAJM) Të ecësh në tapetin e kuq në ditët e sotme është diçka normale për personazhet e famshëm të ekranit botëror. Por gjithçk
E bëri edhe në Oscar 2020, Bleona kalon në tapetin e kuq me gjoksin jashtë (VIDEO) Mbrëmë u bë ndarja e çmimeve ‘Oscar 2020′ në edicionin e 92-të të Academy Awards. Aty morën pjesë një numër i m
Jo vetëm Bleona, një tjetër shqiptare shkëlqeu në tapetin e kuq të Oscar 2020 (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në festën e organizuar nga Elton John për "Oscars 2020", ishte e ftuar edhe këngëtarja shqiptare, Ble
Oscar 2020, si u veshën Vip-at në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Gjithçka rrotullohet rreth "Oscar"-it! Pas mbrëmjes së madhe tashmë debatet flasin rreth faktit se kush shkëlqeu në t
Mbushi rrjetin, Al Pacino rrëzohet në tapetin e kuq në Bafta (FOTO LAJM) Legjenda e Hollyëood, Al Pacino ishte i pranishëm mbrëmjen e kaluar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve "Bafta 2020", së
S'ju a merr mendja, sa kushton tapeti i ku i Oscars Të gjithë do dëhsironim të kishim mundësinë e një parakalimi në një tapet të kuq i cili është edhe emblema e Çmimeve Osc
6 produkte që zhdukin njollat nga tapeti dhe e bëjnë të duket si i ri Tapeti ose moketi është një element shumë i rëndësishëm në kompletimin dhe arredimin e shtëpisë, por herë pas here ai bë
"Legjendat" e Vitit të Ri, pse duhet të fusni paratë poshtë tapetit Festat janë koha ideale për të reflektuar. Çfarë kemi bërë mirë dhe çfarë mund të përpiqemi të bëjmë më mirë? Për të ndi
Awards 2019, si shkëlqyen VIP-at në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u mbajt eventi më i rëndësishëm i muzikës, “American Music Awards 2019”, i njohur ndryshe si “AMA” ku më
"Është kaq i bukur", Dua Lipa nuk përmbahet në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa mori pjesë mbrëmjen e djeshme në "American Music Awards", ku u shoqërua nga p
Nuk reziston, si FSHF nuk e tha të vërtetën për tapetin e "Air Albania" Federata Shqiptare e Futbollit nuk tha të vërtetën për fushën e Arenës së re në kryeqytet. Tapeti i barit kishte nevojë
Nis shtrimi i tapetit në "Arenën Kombëtare" (FOTO LAJM) Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, anëtari i Komitetit Ekzekutiv në FSHF, Arben Dervishaj, i cili mbikëqyr edhe Komisi
Zendaya dhe Michael B. Jordan me të njëjtin kostum në tapetin e kuq dhe fansat po çmenden! (FOTO LAJM) Zendaya dhe Michael B. Jordan, mund të mos kenë ndonjë raport bashkë (të paktën deri sot) por të paktën kanë të njëjtën