999 rezultate për

tapet

Si të ngroheni pa harxhuar energji! Nëse gjate ditës dielli mund të na ngrohte paksa, në mbrëmje e kuptojmë se ka ardhur i ftohti. Të gjithëve na shkon mend
-7 gradë, Korça zgjohet nën tapet të bardhë dëbore Në Korçë gjatë natës ka pasur reshje dëborë me intensitet, kryesisht në orën 19:00-02:00. Reshjet e dëborës janë shoq
Mbani paratë poshtë tapetit, traditat në natën e Vitit të Ri për të larguar fatin e keq Festat janë koha ideale për të reflektuar. Çfarë kemi bërë mirë dhe çfarë mund të përpiqemi të bëjmë më mirë? Për të ndi
E keni vendosur gjithë jetën gabim: Tapeti i këmbëve në derën e jashtme vendoset kështu Tapeti i këmbëve shërben si një pengesë shtesë për papastërtitë para se të futemi brenda në shtëpinë tonë. Ndërsa ka
Janë rrëzuar në mes të tapetit të kuq, të famshmit që kanë lënë nam (FOTO LAJM) Paraqitjet në tapetin e kuq marrin gjithmonë vëmendjen e mediave të huaja. Yjet të veshur dhe kuruar në detaje parakaloj
Shkrepjet nga situatat e përditshme që kanë tmerruar botën (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni se bëhet fjalë për disa skena të dhunshme ose histori fantazmash, por jo. Pa e kuptuar mund t’ju t
Janë rrëzuar në mes të tapetit të kuq, të famshmit që kanë lënë nam (FOTO LAJM) Paraqitjet në tapetin e kuq marrin gjithmonë vëmendjen e mediave të huaja. Yjet të veshur dhe kuruar në detaje parakaloj
Paralajmërimi si në kohët e vjetra i Tyson: Do ta hedh në tapet kundërshtarin Mike Tyson ka siguruar TMZ që ai do të përpiqet të rrëzojë Roy Jones Jr. në ring, më 12 shtator, pasi mentaliteti i tij
Shkrepjet nga situatat e përditshme që kanë tmerruar botën (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni se bëhet fjalë për disa skena të dhunshme ose histori fantazmash, por jo. Pa e kuptuar mund t’ju t
Këto janë dy momentet kur Fury hedh në tapet Wilderin (VIDEO) Tyson Fury ka triumfuar në rimeçin ndaj Deontay Wilder për ta marrë titullin si kampion i botës në peshat e rënda. Bo
Për herë të parë në tapetin e kuq, si dukeshin këta yje botëror (FOTO LAJM) Të ecësh në tapetin e kuq në ditët e sotme është diçka normale për personazhet e famshëm të ekranit botëror. Por gjithçk
E bëri edhe në Oscar 2020, Bleona kalon në tapetin e kuq me gjoksin jashtë (VIDEO) Mbrëmë u bë ndarja e çmimeve ‘Oscar 2020′ në edicionin e 92-të të Academy Awards. Aty morën pjesë një numër i m
Jo vetëm Bleona, një tjetër shqiptare shkëlqeu në tapetin e kuq të Oscar 2020 (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në festën e organizuar nga Elton John për "Oscars 2020", ishte e ftuar edhe këngëtarja shqiptare, Ble
Oscar 2020, si u veshën Vip-at në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Gjithçka rrotullohet rreth "Oscar"-it! Pas mbrëmjes së madhe tashmë debatet flasin rreth faktit se kush shkëlqeu në t
Mbushi rrjetin, Al Pacino rrëzohet në tapetin e kuq në Bafta (FOTO LAJM) Legjenda e Hollyëood, Al Pacino ishte i pranishëm mbrëmjen e kaluar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve "Bafta 2020", së
S'ju a merr mendja, sa kushton tapeti i ku i Oscars Të gjithë do dëhsironim të kishim mundësinë e një parakalimi në një tapet të kuq i cili është edhe emblema e Çmimeve Osc
Milani në "tapet", Atalanta shënon edhe dy gola të tjerë (VIDEO) Ashtu si edhe në 45 minuta e para, Atalanta vazhdon të këtë frena e lojës edhe në pjesën e dytë. Për vendasit dyfisho
6 produkte që zhdukin njollat nga tapeti dhe e bëjnë të duket si i ri Tapeti ose moketi është një element shumë i rëndësishëm në kompletimin dhe arredimin e shtëpisë, por herë pas here ai bë
"Legjendat" e Vitit të Ri, pse duhet të fusni paratë poshtë tapetit Festat janë koha ideale për të reflektuar. Çfarë kemi bërë mirë dhe çfarë mund të përpiqemi të bëjmë më mirë? Për të ndi
Awards 2019, si shkëlqyen VIP-at në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u mbajt eventi më i rëndësishëm i muzikës, “American Music Awards 2019”, i njohur ndryshe si “AMA” ku më