999 rezultate për

tanushi

Vrau ish-kunatën, Tanushi nga burgu: Jam penduar, por ajo dhe familja e saj ishin të degjeneruar Agron Tanushi, i cili vrau ish-kunatën e tij thotë se është penduar për krimin. Nga burgu ku ai vuan dënimin ka dhënë nj
Vrau kunatën në sy të vajzës, çfarë tha në gjykatë Agron Tanushi Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Agron Tanushin, i cili vrau me pushkë kunatën e tij,
Ekzekutoi kunatën në sy të fëmijës, kapet Agron Tanushi Policia ka mundur të arrestojë autorin e krimit të djeshëm, Agron Tanushin i cili vrau me armë zjarri Jetmira Hasanin.
"Kishin sherr prej 10 vitesh", çfarë bëri Tanushi pasi ekzekutoi kunatën Detaje të reja zbardhen nga krimi i rëndë në Bathore, ku ditën e djeshme Agron Tanushi ekzekutoi me armë zjarri kunatën
Zbulohet shkaku i krimit në Bathore, pse Tanushi ekzekutoi kunatën e tij Pasditen e sotme në Bathore u ekzekutua me armë zjarri një grua, nga kunati i saj. Fillimisht u raportua se ngjarja
Kush është shqiptarja që drejton laboratorin ku u zbulua ilaçi premtues ndaj COVID 19? Kontributi i komunitetit shqiptar në luftën globale kundër pandemisë COVID-19 është për t’u vlerësuar. Studimi me i fund
Nderohen “Dëshmorët e Atdheut”, Klodian Tanushi e Zarife Hasanaj mes tyre Në ditën e përkujtimit të dëshmorëve, janë nderuar në Letoni më titullin “Dëshmorët e Atdheut” Zarife Hasanaj dhe Klodia
Ranë dëshmorë të atdheut, sa do kompesohen familjet e ushtarakëve Këshilli i Ministrave ka vendosur të kompensojë me një fond të posaçëm familjet e ushtarakëve të vrarë gjatë misionit të
Major Klodian Tanushi mungon në apelin e fundit (VIDEO) Është përcjellë për në banesën e fundit Major Klodian Tanushi, i cili humbi jetën si pasojë e shpërthimit të një ekskpoz
Prekëse, djemtë bëjnë homazhe para arvikolit të Major Klodian Tanushi (FOTO LAJM) Pak më parë kanë nisur homazhet për Dëshmorin e Atdheut, Major Klodian Tanushi, i cili humbi jetën disa ditë më parë në
Kuvendi mban një minutë heshtje për Major Klodian Tanushin Kuvendi ka mbajtur një minutë heshtje në nder të Major Klodian Tanushit që humbi jetën disa ditë më parë në Letoni për s
Shqipëria në zi kombëtare, zhvillohen homazhet për Klodian Tanushin Shqipëria është sot në zi kombëtare në nder të majorit Klodian Tanushi i rënë në krye të detyrës gjatë një misioni në Le
Mbërrin në Rinas trupi i major Tanushit (VIDEO) Mberrin ne Rinas trupi i major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik. Ai u p
Përcillet me nderime nga kolegët e NATO major Tanushi (FOTO LAJM) Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në ve
Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit mbërrin sot në Tiranë Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe
SHBA shpreh ngushëllimet për vdekjen e Tanushit Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë shprehur ngushëllimet për vdekjen e major Klodian Tanushit, i cili ra në krye të de
Kur pritet të mbërrijë trupi i pajetë i major Tanushit (FOTO LAJM) Ditën e mërkurë, në Aeroportin “Nënë Tereza”, pritet të mbërrije me avion ushtarak trupi i pajetë i major Klodian Tanush
Haradinaj nderon ushtarakët e Shqipërisë të vrarë në Letoni: Kosova, përjetësisht mirënjohëse Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka nderuar sot kujtimin e Majorit Klodian Tanushi, ushtarakut shqiptar që humbi
Dalin pamjet, si u përcoll Klodian Tanushi për në Letoni (FOTO LAJM) Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, ka kujtuar majorin Klodian Tanushi, i cili ndërroi jetë mbrëmjen e së premtes,
Mesazhi i fundit publik i Major Klodian Tanushit nga Letonia para se të humbiste jetën (VIDEO) Majori Klodian Tanushi nuk i mbijetoi dot plagëve të marra disa ditë më parë pas shpërthimit të një predhe gjatë misioni