999 rezultate për

tangoja

Një ditë pas zgjedhjeve Rama i kërkon sërish opozitës dialog: Tangoja vallëzohet dyshe Një ditë pas votimit të 30 qershorit dhe fjalës së tij në selinë rozë, Edi Rama ka kërkuar sërish nga opozita nisjen e n
Tangoja e Ilir Metës dhe heshtja e Presidentit! Nga Alfred Peza Ka kaluar plot një javë tashmë, nga e enjtja e javës së kaluar kur më 21 shkurt 2019, opozita jonë Pa
"De Telegraaf": Tangoja e fundit për Messin (FOTO LAJM) Gazeta e famshme holandeze "De Telegraaf" kërkon ti japë zemër kombëtares së saj me një foto artistike të postuar në faq
Tangoja e dy të pangopurve AKR-ja në mandatin e kaluar i shërbente PDK-së si vegël. Mandati i kaluar shkoi por jo edhe të qenit e AKR-së si vegël e